Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Грантовий офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія відкритих інновацій
  • Image
    Медіалабораторія КАУ

 

Відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку технопарку «Академ.Сіті»

22 жовтня 2020 року відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку в Україні науково-технологічного парку «Академ.Сіті» - “Academ.City on the way to success: creating the future”. Захід відбувся у режимі онлайн з німецько-українським синхронним перекладом та став першим із серії німецько-українських онлайн заходів “Bridging the gap: Science, Business, Society", спрямованих на підвищення інноваційного економічного клімату в Україні шляхом зближення науки та бізнесу. Організаторами події виступили Київський академічний університет (КАУ), Університет ім. Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина) та Науково-технологічний парк «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).

Панельна дискусія відбулася у два етапи: перший був присвячений аналізу німецько-української співпраці та огляду прикладів для наслідування при управлінні «Академ.Сіті», а другий -  пропозиціям та очікуваним заходам щодо створення технопарку. 

З вітальним словом від німецької сторони виступила керівниця департаменту Східного партнерства Федерального міністерства освіти і науки Німеччини пані Анетт Шварц. Від української сторони учасників привітали: перший заступник голови комітету з економічного розвитку парламенту України, співголова групи парламенту з питань міжпарламентських відносин з Федеративною Республікою Німеччина пан Сергій Тарута, Президент Національної академії наук України академік НАН України Анатолій Загородній та генеральний директор Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України д-р Юлія Безвершенко. 

Після вітальної частини з аналітичними доповідями виступили: член-кореспондент  НАН України, директор КАУ проф. Олександр Кордюк, радник при  дирекції КАУ з розвитку та інновацій д.ф.-м.н. Олександра Антонюк, генеральний директор WISTA Management GmbH пан Роланд Сіллманн, декан факультету математики та природничих наук університету ім. Гумбольдта проф. Ельмар Кульке, екс-гендиректор WISTA Management GmbH пан Харді Р. Шмітц та виконавчий менеджер з міжнародного розвитку бізнесу WISTA Management GmbH д-р Хельге Нойман.

Захід закінчився серією запитань та відповідей, із заключним словом виступили  професор Ельмар Кульке та пан Харді Р. Шмітц.

Зазначимо, що німецько-українські онлайн заходи “Bridging the gap: Science, Business, Society” проходитимуть у рамках спільного німецько-українського проєкту “Scientific Feasibility Study for the Establishment of a Technology Park (Academ.City)”, що підтримується Федеральним міністерством освіти і науки Німеччини. Метою проєкту є розробка рекомендацій та техніко-економічне дослідження можливості та умов створення в Україні сучасного науково-інноваційного парку «Академ.Сіті» на базі кластеру наукових установ НАН України, розташованих в Академмістечку, аналогічного науково-технічному парку «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).

Перейти на сайт заходу

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України. 

 

WomenTechEU Twitter4 apply

ЄС запустив другий конкурс Women TechEU зі збільшеним на 10 млн євро бюджетом!

Грантовий офіс Київського академічного університету активно працює та відстежує грантові можливості для українських вчених. Ми пропонуємо взяти участь в одному з таких — другий конкурс Women TechEU від ЄС!

Нещодавно Європейська комісія оголосила про початок другого конкурсу Women TechEU після успішного пілотного проєкту в 2021 році. Цього разу до 130 стартапів у галузі deep-tech, очолюваних жінками, матимуть право на фінансування та отримання послуг з прискореного розвитку бізнесу.

❗️ Прийом заявок відкрито до 4 жовтня 2022 року, 17:00 (CET).

Women TechEU надає підтримку стартапам, очолюваним жінками, на ранній і найбільш ризикованій стадії зростання їх компаній. Окрім гранту у розмірі 75 000 євро, на фіналісток очікуватиме також наставництво та коучинг з питань лідерства, інтернаціоналізації, бізнес-моделювання, стратегії реалізації, виходу на ринок, залучення коштів, ведення переговорів з інвесторами та багато іншого в рамках програми Європейської Ради Інновацій "Жінки-лідери".

👩‍💻 Підтримуючи deep-tech стартапи, фаундерами яких є жінки, Європейська комісія прагне створити рівноправну та більш процвітаючу європейську екосистему глибоких технологій. Крім того, програма Women TechEU сприяє просуванню лідерок не тільки у своїх галузях, а й як осіб, що ухвалюють рішення. Таким чином, фінансування Єврокомісії спрямоване на посилення позицій фаундерок в інвестиційному просторі.

📌 Дана ініціатива фінансується у рамках робочої програми Horizon Europe "Європейські інноваційні екосистеми" за підтримки Європейської Ради Інновацій (EIC).

Деталі та подробиці


Нагадуємо, що при Kyiv Academic University відкрився грантовий офіс Academ.City!

Будемо раді допомогти подати заявки на міжнародні і локальні конкурси, що підтримують R&D та інноваційну діяльність та заповнити анкету для участі у конкурсах.

Звертатися за адресою: o.voropai@kau.edu.ua (Ольга)

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України.