Академ.Сіті - це інноваційний майданчик, який об’єднує провідних вчених, підприємців та експертів з метою залучення у бізнес-процеси наукової спільноти та академічної інфраструктури, а також сприяє подальшій комерціалізації інноваційної діяльності. Резиденти Академ.Сіті - це стартапи, малі та середні підприємства, які працюють у сферах радіотехніки та систем обробки даних, біотехнологій, металообробки та ін.
Статус резидента Академ.Сіті дозволяє стартапам та компаніям увійти в професійну та наукову спільноту, отримати експертну підтримку для їхнього подальшого розвитку, просування та комерціалізації
Резиденти Academ.City
24 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок.
Член команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням.
- Анастасія Луценко (Романко)
- Німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку технопарку «Академ.Сіті»
- Ливарне виробництво
- LAMSELMAR
- Резиденти Academ.City
- 14 лютого 2020 року відбулась Колективна аналітична сесія "Майбутнє Академ.Сіті"
- Німецька делегація з технопарку Адлерсхоф та Берлінського університету імені Гумбольдта відвідала Київський академічний університет
- 26 грудня 2019 - візит делегації із Китайської народної республіки
- 25 жовтня 2019 - Представлення проєкту "Академ.Сіті" у Президії НАН
- 24 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок
- Виступ представника Технологічного парку "Адлерсхоф" (Берлін, Німеччина)
- Проект АкадемСіті: візит колег з технопарку Adlershof
- Візит делегації Федерального міністерства освіти та наукових досліджень під керівництвом держсекретаря Томаса Рахеля (Thomas Rachel) до Києва 01.11.2019
- Опитувальник щодо співпраці в рамках проекту "Academ.City"
- Майстер-клас з підготовки пітч-презентацій
- Науково-інноваційний парк "Academ.City"
Член команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням.
Відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку технопарку «Академ.Сіті»
22 жовтня 2020 року відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку в Україні науково-технологічного парку «Академ.Сіті» - “Academ.City on the way to success: creating the future”. Захід відбувся у режимі онлайн з німецько-українським синхронним перекладом та став першим із серії німецько-українських онлайн заходів “Bridging the gap: Science, Business, Society", спрямованих на підвищення інноваційного економічного клімату в Україні шляхом зближення науки та бізнесу. Організаторами події виступили Київський академічний університет (КАУ), Університет ім. Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина) та Науково-технологічний парк «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).
Панельна дискусія відбулася у два етапи: перший був присвячений аналізу німецько-української співпраці та огляду прикладів для наслідування при управлінні «Академ.Сіті», а другий - пропозиціям та очікуваним заходам щодо створення технопарку.
З вітальним словом від німецької сторони виступила керівниця департаменту Східного партнерства Федерального міністерства освіти і науки Німеччини пані Анетт Шварц. Від української сторони учасників привітали: перший заступник голови комітету з економічного розвитку парламенту України, співголова групи парламенту з питань міжпарламентських відносин з Федеративною Республікою Німеччина пан Сергій Тарута, Президент Національної академії наук України академік НАН України Анатолій Загородній та генеральний директор Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України д-р Юлія Безвершенко.
Після вітальної частини з аналітичними доповідями виступили: член-кореспондент НАН України, директор КАУ проф. Олександр Кордюк, радник при дирекції КАУ з розвитку та інновацій д.ф.-м.н. Олександра Антонюк, генеральний директор WISTA Management GmbH пан Роланд Сіллманн, декан факультету математики та природничих наук університету ім. Гумбольдта проф. Ельмар Кульке, екс-гендиректор WISTA Management GmbH пан Харді Р. Шмітц та виконавчий менеджер з міжнародного розвитку бізнесу WISTA Management GmbH д-р Хельге Нойман.
Захід закінчився серією запитань та відповідей, із заключним словом виступили професор Ельмар Кульке та пан Харді Р. Шмітц.
Зазначимо, що німецько-українські онлайн заходи “Bridging the gap: Science, Business, Society” проходитимуть у рамках спільного німецько-українського проєкту “Scientific Feasibility Study for the Establishment of a Technology Park (Academ.City)”, що підтримується Федеральним міністерством освіти і науки Німеччини. Метою проєкту є розробка рекомендацій та техніко-економічне дослідження можливості та умов створення в Україні сучасного науково-інноваційного парку «Академ.Сіті» на базі кластеру наукових установ НАН України, розташованих в Академмістечку, аналогічного науково-технічному парку «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).
Художнє лиття
Профіль діяльності: Ливарне виробництво
Сайт: decormetukr.prom.ua
Про компанію
З метою візуалізації, презентації та регламентування можливостей прецизійних технологій ливарного виробництва фахівцями ФТІМС НАНУ була організована постійно діюча експозиція виробів художнього та естетичного призначення, виконаних методом точного лиття з бронзових, латунних, алюмінієвих і титанових сплавів. Це предмети декору, інтер'єрна і декоративна структура, сувенірна продукція.
Відлиті майстрами справи за зразками відомих скульпторів, вироби мають високу художню й естетичну цінність, здатні прикрасити будь-який інтер'єр, а також стати незамінним цінним подарунком до Дня народження, ювілею та інших урочистих подій. Вироби, виготовлені методом лиття по виплавлюваних моделях, у точності передають найдрібніші деталі форми і рельєфу, закладені в ливарній оснастці, виконаній як класичними, так і інноваційними методами.
Інноваційний центр КАУ сприяє розвитку інноваційних компаній та працює у напрямку вирощування академічних та deeptech-стартапів, що дозволяє студентам за бажанням приєднатися до роботи вже існуючого стартапу (компанії) або створити власний.
Наразі у свою команду запрошує компанія LAMSELMAR!