Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

1 листопада, в п'ятницю, КАУ та Інститут металофізики відвідала делегація Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) під керівництвом держсекретаря Томаса Рахеля (Thomas Rachel). Говорили про теперішні та майбутні проекти. Зокрема відзначили успішність UKRATOP, за яким до IFW Dresden на стажування вже з'їздили 5 магістрів, та ще 4 магістрів 3 аспірантів та 4 постдоки проходять стажування зараз, та обговорили старт нового великого проекту наукового парку AcademCity (окремо дякуємо представникам КМДА за участь в дискусії). Завершили візит короткою екскурсією по Інституту та завітали на семінар до студентів.

Німецькі учасники

Томас Рахель (Thomas Rachel), держсекретар BMBF, керівник делегації;
Др. Сюзанна Кіфер (Dr. Susanne Kieffer), керівник реферату 212 BMBF;
Аннет Шварц (Anett Schwarz), BMBF;
Проф. Бернд Ноймаєр (Prof. Bernd Neumaier) Науковий центр Юліх;
Др. Михайло Лещенко, посольство Німеччини в Україні;
Еріх Бістрікер, ТОВ ДЕінтернаціональ.

Українські учасники

Проф. Др. Олександр Кордюк (Alexander Kordyuk), директор КАУ, завідувач відділу ІМФ;
Проф. Др. Валентин Татаренко (Valentyn Tatarenko), директор ІМФ, завідувач відділу КАУ;
Проф. Др. Олександра Антонюк (Alexandra Antoniouk), Заступник директора КАУ, заступник директора Інституту математики НАНУ;
Др. Георгій Фірстов, (Georgiy Firstov), заступник директора ІМФ;
Др. Віталій Бевз (Vitaliy Bevz), заступник директора ІМФ;
Др. Сергій Теус (Sergiy Teus), вчений секретар КАУ, старший дослідник ІМФ; 
Пані Олена Боровська (Olena Borovska), Інноваційний центр КАУ, on Center, комерційний директор;
Проф. Анастасія Романко (Anastasiia Romanko), Інноваційний центр КАУ, директор по зовнішніх зв'язках / Асистент декана в Бізнес-школі UGSM-Monarch

Переглянути репортаж

meet oct 2019 1 meet oct 2019 2 meet oct 2019 3 meet oct 2019 4 meet oct 2019 5 meet oct 2019 6 meet oct 2019 7 meet oct 2019 8 meet oct 2019 9 meet oct 2019 10 meet oct 2019 11 meet oct 2019 12 meet oct 2019 13 meet oct 2019 14

124 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок.

 

 

AnastasiiaЧлен команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням. 

 

 

 

AnastasiiaЧлен команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням. 

 

 

Відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку технопарку «Академ.Сіті»

22 жовтня 2020 року відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку в Україні науково-технологічного парку «Академ.Сіті» - “Academ.City on the way to success: creating the future”. Захід відбувся у режимі онлайн з німецько-українським синхронним перекладом та став першим із серії німецько-українських онлайн заходів “Bridging the gap: Science, Business, Society", спрямованих на підвищення інноваційного економічного клімату в Україні шляхом зближення науки та бізнесу. Організаторами події виступили Київський академічний університет (КАУ), Університет ім. Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина) та Науково-технологічний парк «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).

Панельна дискусія відбулася у два етапи: перший був присвячений аналізу німецько-української співпраці та огляду прикладів для наслідування при управлінні «Академ.Сіті», а другий -  пропозиціям та очікуваним заходам щодо створення технопарку. 

З вітальним словом від німецької сторони виступила керівниця департаменту Східного партнерства Федерального міністерства освіти і науки Німеччини пані Анетт Шварц. Від української сторони учасників привітали: перший заступник голови комітету з економічного розвитку парламенту України, співголова групи парламенту з питань міжпарламентських відносин з Федеративною Республікою Німеччина пан Сергій Тарута, Президент Національної академії наук України академік НАН України Анатолій Загородній та генеральний директор Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України д-р Юлія Безвершенко. 

Після вітальної частини з аналітичними доповідями виступили: член-кореспондент  НАН України, директор КАУ проф. Олександр Кордюк, радник при  дирекції КАУ з розвитку та інновацій д.ф.-м.н. Олександра Антонюк, генеральний директор WISTA Management GmbH пан Роланд Сіллманн, декан факультету математики та природничих наук університету ім. Гумбольдта проф. Ельмар Кульке, екс-гендиректор WISTA Management GmbH пан Харді Р. Шмітц та виконавчий менеджер з міжнародного розвитку бізнесу WISTA Management GmbH д-р Хельге Нойман.

Захід закінчився серією запитань та відповідей, із заключним словом виступили  професор Ельмар Кульке та пан Харді Р. Шмітц.

Зазначимо, що німецько-українські онлайн заходи “Bridging the gap: Science, Business, Society” проходитимуть у рамках спільного німецько-українського проєкту “Scientific Feasibility Study for the Establishment of a Technology Park (Academ.City)”, що підтримується Федеральним міністерством освіти і науки Німеччини. Метою проєкту є розробка рекомендацій та техніко-економічне дослідження можливості та умов створення в Україні сучасного науково-інноваційного парку «Академ.Сіті» на базі кластеру наукових установ НАН України, розташованих в Академмістечку, аналогічного науково-технічному парку «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).

Перейти на сайт заходу

Художнє литтяlion 01

Профіль діяльності: Ливарне виробництво

Сайтdecormetukr.prom.ua 

Про компанію

З метою візуалізації, презентації та регламентування можливостей прецизійних технологій ливарного виробництва фахівцями ФТІМС НАНУ була організована постійно діюча експозиція виробів художнього та естетичного призначення, виконаних методом точного лиття з бронзових, латунних, алюмінієвих і титанових сплавів. Це предмети декору, інтер'єрна і декоративна структура, сувенірна продукція. 

Відлиті майстрами справи за зразками відомих скульпторів, вироби мають високу художню й естетичну цінність, здатні прикрасити будь-який інтер'єр, а також стати незамінним цінним подарунком до Дня народження, ювілею та інших урочистих подій. Вироби, виготовлені методом лиття по виплавлюваних моделях, у точності передають найдрібніші деталі форми і рельєфу, закладені в ливарній оснастці, виконаній як класичними, так і інноваційними методами.

Інноваційний центр КАУ сприяє розвитку інноваційних компаній та працює у напрямку вирощування академічних та deeptech-стартапів, що дозволяє студентам за бажанням приєднатися до роботи вже існуючого стартапу (компанії) або створити власний. 

Наразі у свою команду запрошує компанія LAMSELMAR!