Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

1 листопада, в п'ятницю, КАУ та Інститут металофізики відвідала делегація Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) під керівництвом держсекретаря Томаса Рахеля (Thomas Rachel). Говорили про теперішні та майбутні проекти. Зокрема відзначили успішність UKRATOP, за яким до IFW Dresden на стажування вже з'їздили 5 магістрів, та ще 4 магістрів 3 аспірантів та 4 постдоки проходять стажування зараз, та обговорили старт нового великого проекту наукового парку AcademCity (окремо дякуємо представникам КМДА за участь в дискусії). Завершили візит короткою екскурсією по Інституту та завітали на семінар до студентів.

Німецькі учасники

Томас Рахель (Thomas Rachel), держсекретар BMBF, керівник делегації;
Др. Сюзанна Кіфер (Dr. Susanne Kieffer), керівник реферату 212 BMBF;
Аннет Шварц (Anett Schwarz), BMBF;
Проф. Бернд Ноймаєр (Prof. Bernd Neumaier) Науковий центр Юліх;
Др. Михайло Лещенко, посольство Німеччини в Україні;
Еріх Бістрікер, ТОВ ДЕінтернаціональ.

Українські учасники

Проф. Др. Олександр Кордюк (Alexander Kordyuk), директор КАУ, завідувач відділу ІМФ;
Проф. Др. Валентин Татаренко (Valentyn Tatarenko), директор ІМФ, завідувач відділу КАУ;
Проф. Др. Олександра Антонюк (Alexandra Antoniouk), Заступник директора КАУ, заступник директора Інституту математики НАНУ;
Др. Георгій Фірстов, (Georgiy Firstov), заступник директора ІМФ;
Др. Віталій Бевз (Vitaliy Bevz), заступник директора ІМФ;
Др. Сергій Теус (Sergiy Teus), вчений секретар КАУ, старший дослідник ІМФ; 
Пані Олена Боровська (Olena Borovska), Інноваційний центр КАУ, on Center, комерційний директор;
Проф. Анастасія Романко (Anastasiia Romanko), Інноваційний центр КАУ, директор по зовнішніх зв'язках / Асистент декана в Бізнес-школі UGSM-Monarch

Переглянути репортаж

meet oct 2019 1 meet oct 2019 2 meet oct 2019 3 meet oct 2019 4 meet oct 2019 5 meet oct 2019 6 meet oct 2019 7 meet oct 2019 8 meet oct 2019 9 meet oct 2019 10 meet oct 2019 11 meet oct 2019 12 meet oct 2019 13 meet oct 2019 14

Художнє лиття [Місце для фото]lion 01

Профіль діяльності: Ливарне виробництво

Контактна особа: Вікторія

Email / телефон: +38095 015 80 85

Сайтdecormetukr.prom.ua 

Про компанію

З метою візуалізації, презентації та регламентування можливостей прецизійних технологій ливарного виробництва фахівцями ФТІМС НАНУ була організована постійно діюча експозиція виробів художнього та естетичного призначення, виконаних методом точного лиття з бронзових, латунних, алюмінієвих і титанових сплавів. Це предмети декору, інтер'єрна і декоративна структура, сувенірна продукція. 

Відлиті майстрами справи за зразками відомих скульпторів, вироби мають високу художню й естетичну цінність, здатні прикрасити будь-який інтер'єр, а також стати незамінним цінним подарунком до Дня народження, ювілею та інших урочистих подій. Вироби, виготовлені методом лиття по виплавлюваних моделях, у точності передають найдрібніші деталі форми і рельєфу, закладені в ливарній оснастці, виконаній як класичними, так і інноваційними методами.

Інноваційний центр КАУ сприяє розвитку інноваційних компаній та працює у напрямку вирощування академічних та deeptech-стартапів, що дозволяє студентам за бажанням приєднатися до роботи вже існуючого стартапу (компанії) або створити власний. 

Наразі у свою команду запрошує компанія LAMSELMAR! 

Strat session 1402202014 лютого 2020 року відбулась Колективна аналітична сесія "Майбутнє Академ.Сіті"

Усі учасники поділились своїми мріями та баченням щодо проєкту АкадемСіті. На основі цього було сформовано перші завдання та кроки для реалізації проєкту. 

Деталі зустрічі за посиланням.