Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Грантовий офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія відкритих інновацій
  • Image
    Медіалабораторія КАУ

1 листопада, в п'ятницю, КАУ та Інститут металофізики відвідала делегація Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) під керівництвом держсекретаря Томаса Рахеля (Thomas Rachel). Говорили про теперішні та майбутні проекти. Зокрема відзначили успішність UKRATOP, за яким до IFW Dresden на стажування вже з'їздили 5 магістрів, та ще 4 магістрів 3 аспірантів та 4 постдоки проходять стажування зараз, та обговорили старт нового великого проекту наукового парку AcademCity (окремо дякуємо представникам КМДА за участь в дискусії). Завершили візит короткою екскурсією по Інституту та завітали на семінар до студентів.

Німецькі учасники

Томас Рахель (Thomas Rachel), держсекретар BMBF, керівник делегації;
Др. Сюзанна Кіфер (Dr. Susanne Kieffer), керівник реферату 212 BMBF;
Аннет Шварц (Anett Schwarz), BMBF;
Проф. Бернд Ноймаєр (Prof. Bernd Neumaier) Науковий центр Юліх;
Др. Михайло Лещенко, посольство Німеччини в Україні;
Еріх Бістрікер, ТОВ ДЕінтернаціональ.

Українські учасники

Проф. Др. Олександр Кордюк (Alexander Kordyuk), директор КАУ, завідувач відділу ІМФ;
Проф. Др. Валентин Татаренко (Valentyn Tatarenko), директор ІМФ, завідувач відділу КАУ;
Проф. Др. Олександра Антонюк (Alexandra Antoniouk), Заступник директора КАУ, заступник директора Інституту математики НАНУ;
Др. Георгій Фірстов, (Georgiy Firstov), заступник директора ІМФ;
Др. Віталій Бевз (Vitaliy Bevz), заступник директора ІМФ;
Др. Сергій Теус (Sergiy Teus), вчений секретар КАУ, старший дослідник ІМФ; 
Пані Олена Боровська (Olena Borovska), Інноваційний центр КАУ, on Center, комерційний директор;
Проф. Анастасія Романко (Anastasiia Romanko), Інноваційний центр КАУ, директор по зовнішніх зв'язках / Асистент декана в Бізнес-школі UGSM-Monarch

Переглянути репортаж

meet oct 2019 1 meet oct 2019 2 meet oct 2019 3 meet oct 2019 4 meet oct 2019 5 meet oct 2019 6 meet oct 2019 7 meet oct 2019 8 meet oct 2019 9 meet oct 2019 10 meet oct 2019 11 meet oct 2019 12 meet oct 2019 13 meet oct 2019 14

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України. 

 

WomenTechEU Twitter4 apply

ЄС запустив другий конкурс Women TechEU зі збільшеним на 10 млн євро бюджетом!

Грантовий офіс Київського академічного університету активно працює та відстежує грантові можливості для українських вчених. Ми пропонуємо взяти участь в одному з таких — другий конкурс Women TechEU від ЄС!

Нещодавно Європейська комісія оголосила про початок другого конкурсу Women TechEU після успішного пілотного проєкту в 2021 році. Цього разу до 130 стартапів у галузі deep-tech, очолюваних жінками, матимуть право на фінансування та отримання послуг з прискореного розвитку бізнесу.

❗️ Прийом заявок відкрито до 4 жовтня 2022 року, 17:00 (CET).

Women TechEU надає підтримку стартапам, очолюваним жінками, на ранній і найбільш ризикованій стадії зростання їх компаній. Окрім гранту у розмірі 75 000 євро, на фіналісток очікуватиме також наставництво та коучинг з питань лідерства, інтернаціоналізації, бізнес-моделювання, стратегії реалізації, виходу на ринок, залучення коштів, ведення переговорів з інвесторами та багато іншого в рамках програми Європейської Ради Інновацій "Жінки-лідери".

👩‍💻 Підтримуючи deep-tech стартапи, фаундерами яких є жінки, Європейська комісія прагне створити рівноправну та більш процвітаючу європейську екосистему глибоких технологій. Крім того, програма Women TechEU сприяє просуванню лідерок не тільки у своїх галузях, а й як осіб, що ухвалюють рішення. Таким чином, фінансування Єврокомісії спрямоване на посилення позицій фаундерок в інвестиційному просторі.

📌 Дана ініціатива фінансується у рамках робочої програми Horizon Europe "Європейські інноваційні екосистеми" за підтримки Європейської Ради Інновацій (EIC).

Деталі та подробиці


Нагадуємо, що при Kyiv Academic University відкрився грантовий офіс Academ.City!

Будемо раді допомогти подати заявки на міжнародні і локальні конкурси, що підтримують R&D та інноваційну діяльність та заповнити анкету для участі у конкурсах.

Звертатися за адресою: o.voropai@kau.edu.ua (Ольга)

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України.