Інноваційний центр КАУ

 • Image
  Міжнародний офіс КАУ
 • Image
  Лабораторія трансферу технологій
 • Image
  Лабораторія стартапів КАУ

Навчально-практичний центр «Медіалабораторія» допоможе вам в створенні аудіо-візуальних медійних продуктах.

Медіалабораторія поширює інформацію про діяльність Київського академічного університету, його підрозділів та проектів, а також створює різноманітні програми, круглі столи, інтерв’ю, прямі ефіри та подкасти на наукові та інші теми

Скористатися послугами інститутам, які входять в науково-інноваційний парк "Academ.City", дуже просто. Достатньо ЗАМОВИТИ необхідні послуги і ми обов’язково допоможемо.

Інформація може бути адресовано двом цільовим аудиторіям: внутрішній (студентам, викладачам, працівникам університету, інституту) та зовнішній (яка не обмежена жодними рамками, крім доцільності).

Канали розміщення: YouTube-канал Academ.mediaтелеграм-сторінка Медіалабораторії, сайт Медіалабораторії, сторінки в Facebook та Twitter.

Як співпрацювати з Медіалабораторією?

Для оперативного й ефективного висвітлення подій, заходів і досягнень наполегливо просимо заздалегідь надавати працівникам Медіалабораторії інформацію, анонси та контакти відповідальних осіб.

Ми відкриті до співпраці й завжди на зв’язку!

Контакти:

Григорій Боб – керівник Медіалабораторії

 • E-mail: info.academmedia[at]gmail.com
 • Моб.: 067 406 60 04

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Медіалабораторія


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

Academ.city logos 1