Інноваційний центр КАУ

 • Image
  Грантовий офіс КАУ
 • Image
  Лабораторія відкритих інновацій
 • Image
  Медіалабораторія КАУ

Навчально-практичний центр «Медіалабораторія» допоможе вам в створенні аудіо-візуальних медійних продуктах.

Медіалабораторія поширює інформацію про діяльність Київського академічного університету, його підрозділів та проектів, а також створює різноманітні програми, круглі столи, інтерв’ю, прямі ефіри та подкасти на наукові та інші теми

Скористатися послугами інститутам, які входять в науково-інноваційний парк "Academ.City", дуже просто. Достатньо ЗАМОВИТИ необхідні послуги і ми обов’язково допоможемо.

Інформація може бути адресовано двом цільовим аудиторіям: внутрішній (студентам, викладачам, працівникам університету, інституту) та зовнішній (яка не обмежена жодними рамками, крім доцільності).

Канали розміщення: YouTube-канал Academ.mediaтелеграм-сторінка Медіалабораторії, сайт Медіалабораторії, сторінки в Facebook та Twitter.

Як співпрацювати з Медіалабораторією?

Для оперативного й ефективного висвітлення подій, заходів і досягнень наполегливо просимо заздалегідь надавати працівникам Медіалабораторії інформацію, анонси та контакти відповідальних осіб.

Ми відкриті до співпраці й завжди на зв’язку!

Контакти:

Григорій Боб – керівник Медіалабораторії

 • E-mail: info.academmedia[at]gmail.com
 • Моб.: 067 406 60 04

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Медіалабораторія


Проект "Академ.Сіті"

Academ.city logos 1


Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Prof. Dr. Oleksandra Antoniouk 
Теl.: +38 050 566 2519
E-mail: academ.city [at] kau.edu.ua

Academ.city logos 1