Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

 KAU DSS 387x22515-19.10.2018 KAU Data Science School 2018

"Data Science", "Big Data", "Machine Learning" стають настільки поширеними останнім часом, що сьогодні навіть далекі від тонкощів світу IT-технологій люди все одно хоча б раз у житті чули ці назви. Однак, не завжди за використанням цих словосполучень стоїть справжнє розуміння методів, що використовуються у цих науках.

З огляду на актуальність цієї теми для української молоді, яка мріє опанувати ці сучасні технології та сформувати себе як спеціалістів в галузі Data Science, команда Київського академічного університету організувала Школу з науки про дані (DSS), яка проходила з 15 по 19 жовтня 2018 року на базі Кафедри математики КАУ при Інституті математики НАН України.

 Детальніше

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


Четвер, липня 11, 2019

GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240