Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

networking button18 травня 2019 р. в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ" (ФМІЕ-2019) відбувся перший Мітап (нетворкінг-сесія) КАУ на тему: "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу".

Сесія була організована Інноваційним центром Київського академічного університету, спільно з Центром досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН УкраїниВідділенням фізико-технічних проблем енергетики НАН України та Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ)

Для участі у цій нетвкоркінг-сесії з метою представлення своїх розробок учасники мали до 8 травня 2019 року заповнити реєстраційну форму.

В цій реєстраційній формі також можна було ознайомитись із напрямами співпраці, які цікавлять компанію ДТЕК у впровадженні інноваційних продуктів. Дослідження та розробки, що відповідають вказаним напрямам були представлені компанії ДТЕК та іншим зацікавленим замовникам під час Нетворкінг-сесії КАУ 

Студенти та відвідувачі Нетворкінг-сесії могли реєструватися до 13 травня включно за допомогою наступної реєстраційної форми.

ПРОГРАМА НЕТВОРКІНГ-СЕСІЇ

Сесія організована Інноваційним центром Київського академічного університету, спільно з Центром досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН УкраїниВідділенням фізико-технічних проблем енергетики НАН України та Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ)

Довідки за телефоном: +380667588457 (Володимир), +380950158085 (Вікторія)

Прес-реліз заходу

Фотозвіт

Facebook

Пресс-служба НАНУ

 

ДТЕК лого

Напрям "Енергетика"

Інтереси компанії ДТЕК у галузі інноваційних продуктів

 

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням

Центр інновацій також включає Міжнародний офіс КАУЛабораторію трансфера технологій та Лабораторію стартапів.


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


Четвер, липня 11, 2019

GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Вівторок, жовтня 08, 2019

GUTT UP header 1

В рамках співпраці GERMAN UKRAINIAN TECHNOLOGY TRANSFER UNIVERSITY PARTNERSHIP між Julius-Maximilians-Universität Würzburg та українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка, завдяки партнерству DAAD DIES з 10 по 12 жовтня 2019 року відбудеться німецько-українській конференція “German-Ukrainian Technology Transfer Partnership Conference”

Детальніше про конференцію за посиланням. Фотозвіт на Facebook або Google Photos

Вівторок, жовтня 29, 2019

networking FB 1200x62811 жовтня 2019 р. Київський Академічний Університет  спільно з  Асоціацією підприємств промислової автоматизації (АППАУ) та Українською технологічною платформою «Нові матеріали та перспективні технології виробництва» за підтримки Інституту матеталофізики НАН України організували нетворкінг-сесію: "Інноваційні рішення в матеріалознавстві".

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240