Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

networking button18 травня 2019 р. в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ" (ФМІЕ-2019) відбувся перший Мітап (нетворкінг-сесія) КАУ на тему: "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу".

Сесія була організована Інноваційним центром Київського академічного університету, спільно з Центром досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН УкраїниВідділенням фізико-технічних проблем енергетики НАН України та Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ)

Для участі у цій нетвкоркінг-сесії з метою представлення своїх розробок учасники мали до 8 травня 2019 року заповнити реєстраційну форму.

В цій реєстраційній формі також можна було ознайомитись із напрямами співпраці, які цікавлять компанію ДТЕК у впровадженні інноваційних продуктів. Дослідження та розробки, що відповідають вказаним напрямам були представлені компанії ДТЕК та іншим зацікавленим замовникам під час Нетворкінг-сесії КАУ 

Студенти та відвідувачі Нетворкінг-сесії могли реєструватися до 13 травня включно за допомогою наступної реєстраційної форми.

ПРОГРАМА НЕТВОРКІНГ-СЕСІЇ

Сесія організована Інноваційним центром Київського академічного університету, спільно з Центром досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН УкраїниВідділенням фізико-технічних проблем енергетики НАН України та Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ)

Довідки за телефоном: +380667588457 (Володимир), +380950158085 (Вікторія)

Прес-реліз заходу

Фотозвіт

Facebook

Пресс-служба НАНУ

 

ДТЕК лого

Напрям "Енергетика"

Інтереси компанії ДТЕК у галузі інноваційних продуктів

 

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Медіалабораторія


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

Academ.city logos 1