Інноваційний центр КАУ

 • Image
  Міжнародний офіс КАУ
 • Image
  Лабораторія трансферу технологій
 • Image
  Лабораторія стартапів КАУ

В Україні майже щодня відбуваються заходи, присвячені технологіям та інноваціям. Ми не лише готуємо власні проєкти, а й беремо активну участь у вже існуючих, співпрацюємо з різними компаніями та слідкуємо за досягненнями інших.


ID 4 27052021

27 травня 2021 року відбувся круглий стіл "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу" та нетворкінг-сесія КАУ в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ".

Прес реліз заходу

Сайт заходу


Lectures IC 2020

Цикл лекцій: Підприємництво і менеджмент в секторі бізнесу «Комерціалізація інновацій»

Лекції будуть корисні для співробітників, задіяних в сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій. Особливо корисними лекції будуть для розробників, яким потрібно зацікавити інвесторів вкладати кошти у впровадження технологічних рішень. Перша лекція відбудеться 5 листопада о 15-00 в Освітньому просторі КАУ (2 поверх Інституту металофізики НАНУ).

Детальніше


enterprise forum poland4 квітня спливає термін подання заявок до акселераційної програми MIT Enterprise Forum CEE. Це програма для прискорення стартапів Центральної та Східної Європи, що афілійована до всесвітньо визнаного Массачусетського технологічного інституту та надає фінансову, юридичну та консультаційну підтримку стартапам. Метою програми є підтримка розвитку найбільш інноваційних стартапів із Центральної та Східної Європи шляхом поєднання їхнього потенціалу зі знаннями та ресурсами провідних світових та регіональних підприємств та досвідом польських та міжнародних наставників, допомагаючи стартапам масштабуватися на міжнародних ринках, насамперед у США.  Деталі за посиланням


Інноваційний центр Київського академічного університету
Проект «Академ.Сіті»
Проект 
«GUTT.UP»
Онлайн лекторій

Четверг, 21 травня о 16-30, платформа Zoom (прохання зареєструватися за лінком, щоб   отримати запрошення для участі в Zoom meeting )

Лекція: "Європейські дослідницькі інфраструктури, як складова Європейського дослідницького простору".

Лектор: кандидат фіз.-мат. наук А.Ю.Шевченко (Базовий координаційний центр Українського національного гріду)

Зареєструватися

Деталі


13 травня відбувся старт STARTUP CAMPUS

Чотириденна онлайн конференція для розвитку підприємницької освіти в Україні. 

Для кого?
Для всіх, хто розвиває молодіжне підприємництво або планує запускати власний стартап ще під час навчання. Запрошуємо викладачів та керівництво університетів, шкільних вчителів, управління освіти, студентів.

Експерти з Ізраїлю, США, Естонії та України дадуть потужний онлайн поштовх для розвитку підприємницької освіти в Україні. Чотири дні інтенсиву для обміну досвідом, ідеями, напрацюваннями, успішними і не дуже кейсами.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Відео з конференцію буде транслюватися на основну сторінку.

Деталі за посиланням


У лютому 2020 відбулась KPMG подія “M&A Radar: 2019 review and 2020 outlook”

Основні висновки M&A Radar: Україна.

 • Українські M&A зафіксували третій рік поспіль двозначне зростання у 2019 році, загалом 80 транзакцій склали 2,35 млрд. доларів США, що на 29 відсотків більше порівняно з попереднім роком.
 • Вхідні M&A більш ніж удвічі збільшилися до 1,15 млрд. дол. США за рахунок 29 транзакцій, випередивши внутрішні угоди вперше за останній час, хоча внутрішні транзакції все ще становили левову частку (60 відсотків) активності.
 • Нерухомість, будівництво та сільське господарство залишаються найбільш активними галузями.
 • Незважаючи на деякі перешкоди, прогнози залишаються позитивними до 2020 року.

Корисні матеріали, надані KPMG в Україні


Стартапи та інновації

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Anastasiia

 


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


Четвер, липня 11, 2019

GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Середа, листопада 04, 2020

Lectures IC 2020

Інноваційний  Центр  КАУ
Освітня програма ІЦ КАУ
«Комерціалізація інновацій»

Цикл лекцій
Підприємництво і менеджмент в секторі бізнесу «Комерціалізація інновацій»

Лектор: Ковальов Дмитро Валерійович
(експерт з інвестиційного та фінансового менеджменту)

Третя лекція планується в четвер, 17 грудня, о 15:00.

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240