В Україні майже щодня відбуваються заходи, присвячені технологіям та інноваціям. Ми не лише готуємо власні проєкти, а й беремо активну участь у вже існуючих, співпрацюємо з різними компаніями та слідкуємо за досягненнями інших.
Чотири маршрути трансферу технологій. Частина 2. «Менеджмент удосконалення трансферу технологій: модель малої фірми, що швидко росте».
Доповідач: Дмитро Ковальов
Експерт зі стратегічного планування та зовнішнього фінансування проєктів.
У четвер 28 липня о 15:30 відбудеться онлайн-семінар лабораторії відкритих інновацій КАУ.
Буде розглянута еволюція менеджменту з трансферу технологій. А саме, три маршрути, що були створені в бізнес-моделі «Мала фірма, що швидко росте», як альтернатива маршруту «Продаж прототипу технології до великої корпорації». Маршрути розділені на складові частини, для яких наведені коефіцієнти ймовірності успіху проходження цих частих та маршруту в цілому. Вказана ключова проблема, що обумовлює такі низькі значення вірогідності успіху трансферу технології. Докладно розглянуто як поводяться з цією проблемою в бізнесах «Фондів прямих інвестицій та венчурного капіталу» та «Бізнес-інкубаторна/Акселератора».
Семінар буде проходити на платформі ZOOM.
Просимо заповнити форму, щоб отримати посилання на семінар.
У четвер 7 липня о 16-00 відбудеться онлайн-семінар лабораторії відкритих інновацій КАУ.
Тема семінару. Чотири маршрути трансферу технологій.
Доповідач: Дмитро Ковальов
Під час семінару буде обговорюватися 1 частина дослідження: "Чотири маршрути трансферу технологій". Буде представлено опис чотирьох маршрутів трансферу технологій за участі трьох типів компаній на ринку, а також узгодження відповідних термінів. Окремо буде розглянуто продаж прототипів інноваційних розробок крупним корпораціям VS трьох інших маршрутів.
Буде надано відповідь на питання, чому продаж прототипу нової технології до великої корпорації – це маршрут, що має найменшу вірогідність успіху трансферу технології [та отримання роялті автором науковою розробки]; в порівнянні з трьома альтернативними маршрутами, що використовують для трансферу технології бізнес-модель «Мала фірма, що швидко росте».
У четвер 23 червня о 17-00 відбудеться науковий онлайн-семінар лабораторії відкритих інновацій КАУ.
Ви науковець та маєте наукову розробку? Прагнете отримати професійну допомогу для її подальшого комерційного розвитку? Або студент та цікавитесь інноваційними розробками й готові розпочати новий проєкт або стартап із науковцями? Чи бізнесмен та маєте досвід успішної реалізації бізнес-проєктів?
Запрошуємо взяти участь участь у дводенному Deep Tech Marathon і перетворити круту ідею на інноваційний продукт!
25-26 лютого 2022 року розробник, підприємець та студент у складі однієї команди об'єднають свої знання для комерційного розвитку обраної deep tech технології. Кожна команда працюватиме над одним з елементів бізнес-моделі:
✅ визначення можливих ринків для виходу
✅ визначення ринкової стратегії стартапу
✅ оцінка цільової аудиторії
✅ аналіз конкурентного середовища
✅ підготовка плану комунікації, розробка пакету комунікаційних матеріалів
Не зволікайте!
Кількість місць обмежена. Реєстрація та подробиці — на сайті, реєстрація за посиланням
27 травня 2021 року відбувся круглий стіл "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу" та нетворкінг-сесія КАУ в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ".
Цикл лекцій: Підприємництво і менеджмент в секторі бізнесу «Комерціалізація інновацій»
Лекції будуть корисні для співробітників, задіяних в сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій. Особливо корисними лекції будуть для розробників, яким потрібно зацікавити інвесторів вкладати кошти у впровадження технологічних рішень. Перша лекція відбудеться 5 листопада о 15-00 в Освітньому просторі КАУ (2 поверх Інституту металофізики НАНУ).
Детальніше
4 квітня спливає термін подання заявок до акселераційної програми MIT Enterprise Forum CEE. Це програма для прискорення стартапів Центральної та Східної Європи, що афілійована до всесвітньо визнаного Массачусетського технологічного інституту та надає фінансову, юридичну та консультаційну підтримку стартапам. Метою програми є підтримка розвитку найбільш інноваційних стартапів із Центральної та Східної Європи шляхом поєднання їхнього потенціалу зі знаннями та ресурсами провідних світових та регіональних підприємств та досвідом польських та міжнародних наставників, допомагаючи стартапам масштабуватися на міжнародних ринках, насамперед у США. Деталі за посиланням
Інноваційний центр Київського академічного університету
Проект «Академ.Сіті»
Проект «GUTT.UP»
Онлайн лекторій
Четверг, 21 травня о 16-30, платформа Zoom (прохання зареєструватися за лінком, щоб отримати запрошення для участі в Zoom meeting )
Лекція: "Європейські дослідницькі інфраструктури, як складова Європейського дослідницького простору".
Лектор: кандидат фіз.-мат. наук А.Ю.Шевченко (Базовий координаційний центр Українського національного гріду)
13 травня відбувся старт STARTUP CAMPUS
Чотириденна онлайн конференція для розвитку підприємницької освіти в Україні.
Для кого?
Для всіх, хто розвиває молодіжне підприємництво або планує запускати власний стартап ще під час навчання. Запрошуємо викладачів та керівництво університетів, шкільних вчителів, управління освіти, студентів.
Експерти з Ізраїлю, США, Естонії та України дадуть потужний онлайн поштовх для розвитку підприємницької освіти в Україні. Чотири дні інтенсиву для обміну досвідом, ідеями, напрацюваннями, успішними і не дуже кейсами.
УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!
Відео з конференцію буде транслюватися на основну сторінку.
Деталі за посиланням
У лютому 2020 відбулась KPMG подія “M&A Radar: 2019 review and 2020 outlook”.
Основні висновки M&A Radar: Україна.
- Українські M&A зафіксували третій рік поспіль двозначне зростання у 2019 році, загалом 80 транзакцій склали 2,35 млрд. доларів США, що на 29 відсотків більше порівняно з попереднім роком.
- Вхідні M&A більш ніж удвічі збільшилися до 1,15 млрд. дол. США за рахунок 29 транзакцій, випередивши внутрішні угоди вперше за останній час, хоча внутрішні транзакції все ще становили левову частку (60 відсотків) активності.
- Нерухомість, будівництво та сільське господарство залишаються найбільш активними галузями.
- Незважаючи на деякі перешкоди, прогнози залишаються позитивними до 2020 року.
Корисні матеріали, надані KPMG в Україні