Місія. Проєкт полягає в тому, щоб наблизити концепцію «Відкриті інноваційні екосистеми як послугу» для просування академічної мережі стартапів в Україні. КАУ - це мережевий Університет з відділами, виділеними в різних науково-дослідних інститутах Національної академії наук України. Отже, з ранніх етапів навчання студенти (аспіранти) будуть залучені до процесу дослідження. Більше того, вони матимуть доступ до дослідницької інфраструктури свого домашнього інституту та центрів обладнання НАНУ, а також до досвіду більш досвідчених вчених.
Завдання. Підтримка та просування ланцюгів доданої вартості завдяки розумному та цілеспрямованому відкриттю інноваційних процесів з використанням інструментів дослідження та інновацій:
1) програми інкубації та прискорення стартапів;
2) спільні науково-технічні проєкти установ Національної академії наук України, університетів, галузі державних та муніципальних органів.
Статус. StartUps Lab KAU - це підрозділ інноваційного центру КАУ. Він безпосередньо займається підтримкою науково-дослідної та інноваційної діяльності студентів та молодих вчених. Більше того, Лабораторія надаватиме програми інкубації та прискорення розвитку проєктів молодих вчених.
Досвід. Інноваційний центр КАУ вже має позитивний досвід співпраці з європейськими та українськими партнерами. Зокрема, - організація спільної школи German-Ukrainian Life Science Entrepreneurship Summer School (Берлін, Німеччина) у кампусі Берлін-Бух (2017); участь в якості партнера в Startup Hub Poland (2017) та презентація наукомістких розробок молодих вчених. Інноваційний центр КАУ бере участь, як партнер, у спільному польсько-українському проєкті "Розвиток співпраці кластерів IoT". Асоціація промислової автоматизації України (AIAU), «кластер IoT» Польщі та Люблінський науково-технологічний парк є головними учасниками цього проєкту, який фінансується в рамках програми ЄС «ПП Плюс» і має за мету великі обміни та розробку спільного порядку денного розвитку кластеру IoT.
Структура.
1) офіс підтримки академічних стартапів;
2) офіс з трансферу технологій;
3) інноваційний коворкінг: приміщення для проведення семінарів, навчальних вокшопів, тренінгів, розміщення проектних команд.
Послуги для студентів.
Лабораторія Стартапів пропонує безліч послуг та можливостей для студентів, аспірантів та молодих вчених, які мають лише прототипи:
- участь у тренінгах та заходах Інноваційного центру;
- участь у програмах прискорення;
- участь у бізнес-інкубаторі;
- допомога у пошуку наукових керівників та наставників з бізнесу та галузей;
- наукове консультування, науковий менеджмент, консультації та експертиза;
- участь у конкурсах від Інноваційного центру та партнерів;
- пошук потенційно зацікавлених інвесторів та учасників;
- цифровий науковий супровід.
Також статус КАУ в НАНУ дозволяє залучати до стартапних команд студентів та / або аспірантів інших установ Національної академії наук. Це дозволить розробляти міждисциплінарні проекти.
Діяльність Лабораторії Стартапів КАУ
Комерціалізація технологій та державне спонсорство у США
Дата проведення: 19 квітня 2019 року
Місце: Науково-технічна бібліотека НАУ
StartUps Lab KAU invite you to the Lecture and discussion from an investment expert - Alan Lee, who will share his expertise concerning the system of government and private investments in science & startups in U.S.
Лабораторія Стартапів КАУ запрошує вас на лекцію та обговорення від експерта з інвестицій - Алана Лі, який поділиться своїм досвідом щодо системи державних та приватних інвестицій в науку та стартапи в США.
Обговорення буде включати:
- огляд участі уряду США в комерціалізації технологій;
- співпраця між приватними інвестиціями та державним фінансуванням;
- як перетворити вчених та інженерів на підприємців?
- як зрозуміти потенційних інвесторів та ефективно донести до них свої стартап-ідеї?
- як ви цінуєте свій винахід?
Доповідач:
Алан Лі - старший менеджер з інвестицій в Excell Partners, інвестуючи від імені штату Нью-Йорк та Рочестерський університет у великий портфель стартапів. Він має понад 12 років досвіду венчурного інвестування. Він очолює групу аналітиків, що оцінюють стартапи ранньої стадії з університетів штату Нью-Йорк, включаючи Рочестерський університет, Корнельські університети та Університет Сіракузи. Він керує інвестиційним портфелем різних дисциплін, включаючи медичні вироби, біотехнології, передові виробничі та фінансові технології.
Алан народився в Китаї і отримав ступінь бакалавра в Державному університеті Нью-Йорка, в Бінгемтоні та магістра ділового адміністрування з Університету Рочестера.
Мова: англійська
Участь безкоштовна
Потрібна попередня реєстрація: https://forms.gle/oeyyduaoc3xgnnZQ6
More