Інноваційний центр КАУ

 • Image
  Міжнародний офіс КАУ
 • Image
  Лабораторія трансферу технологій
 • Image
  Лабораторія стартапів КАУ

Місія. Проєкт полягає в тому, щоб наблизити концепцію «Відкриті інноваційні екосистеми як послугу» для просування академічної мережі стартапів в Україні. КАУ - це мережевий Університет з відділами, виділеними в різних науково-дослідних інститутах Національної академії наук України. Отже, з ранніх етапів навчання студенти (аспіранти) будуть залучені до процесу дослідження. Більше того, вони матимуть доступ до дослідницької інфраструктури свого домашнього інституту та центрів обладнання НАНУ, а також до досвіду більш досвідчених вчених.

Завдання. Підтримка та просування ланцюгів доданої вартості завдяки розумному та цілеспрямованому відкриттю інноваційних процесів з використанням інструментів дослідження та інновацій:

1) програми інкубації та прискорення стартапів;
2) спільні науково-технічні проєкти установ Національної академії наук України, університетів, галузі державних та муніципальних органів.

Статус. StartUps Lab KAU - це підрозділ інноваційного центру КАУ. Він безпосередньо займається підтримкою науково-дослідної та інноваційної діяльності студентів та молодих вчених. Більше того, Лабораторія надаватиме програми інкубації та прискорення розвитку проєктів молодих вчених.

Досвід. Інноваційний центр КАУ вже має позитивний досвід співпраці з європейськими та українськими партнерами. Зокрема, - організація спільної школи German-Ukrainian Life Science Entrepreneurship Summer School (Берлін, Німеччина) у кампусі Берлін-Бух (2017); участь в якості партнера в Startup Hub Poland (2017) та презентація наукомістких розробок молодих вчених. Інноваційний центр КАУ бере участь, як партнер, у спільному польсько-українському проєкті "Розвиток співпраці кластерів IoT". Асоціація промислової автоматизації України (AIAU), «кластер IoT» Польщі та Люблінський науково-технологічний парк є головними учасниками цього проєкту, який фінансується в рамках програми ЄС «ПП Плюс» і має за мету великі обміни та розробку спільного порядку денного розвитку кластеру IoT.

Структура.

1) офіс підтримки академічних стартапів;
2) офіс з трансферу технологій;
3) інноваційний коворкінг: приміщення для проведення семінарів, навчальних вокшопів, тренінгів, розміщення проектних команд.

Послуги для студентів.

Лабораторія Стартапів пропонує безліч послуг та можливостей для студентів, аспірантів та молодих вчених, які мають лише прототипи:

 • участь у тренінгах та заходах Інноваційного центру;
 • участь у програмах прискорення;
 • участь у бізнес-інкубаторі;
 • допомога у пошуку наукових керівників та наставників з бізнесу та галузей;
 • наукове консультування, науковий менеджмент, консультації та експертиза;
 • участь у конкурсах від Інноваційного центру та партнерів;
 • пошук потенційно зацікавлених інвесторів та учасників;
 • цифровий науковий супровід.

Також статус КАУ в НАНУ дозволяє залучати до стартапних команд студентів та / або аспірантів інших установ Національної академії наук. Це дозволить розробляти міждисциплінарні проекти.


 Діяльність Лабораторії Стартапів КАУ

Комерціалізація технологій та державне спонсорство у США
Дата проведення: 19 квітня 2019 року
Місце: Науково-технічна бібліотека НАУ

StartUps Lab KAU invite you to the Lecture and discussion from an investment expert - Alan Lee, who will share his expertise concerning the system of government and private investments in science & startups in U.S. 

Лабораторія Стартапів КАУ запрошує вас на лекцію та обговорення від експерта з інвестицій - Алана Лі, який поділиться своїм досвідом щодо системи державних та приватних інвестицій в науку та стартапи в США.
Обговорення буде включати:
- огляд участі уряду США в комерціалізації технологій;
- співпраця між приватними інвестиціями та державним фінансуванням;
- як перетворити вчених та інженерів на підприємців?
- як зрозуміти потенційних інвесторів та ефективно донести до них свої стартап-ідеї?
- як ви цінуєте свій винахід?

Доповідач:
Алан Лі - старший менеджер з інвестицій в Excell Partners, інвестуючи від імені штату Нью-Йорк та Рочестерський університет у великий портфель стартапів. Він має понад 12 років досвіду венчурного інвестування. Він очолює групу аналітиків, що оцінюють стартапи ранньої стадії з університетів штату Нью-Йорк, включаючи Рочестерський університет, Корнельські університети та Університет Сіракузи. Він керує інвестиційним портфелем різних дисциплін, включаючи медичні вироби, біотехнології, передові виробничі та фінансові технології.
Алан народився в Китаї і отримав ступінь бакалавра в Державному університеті Нью-Йорка, в Бінгемтоні та магістра ділового адміністрування з Університету Рочестера.
Мова: англійська
Участь безкоштовна


Потрібна попередня реєстрація: https://forms.gle/oeyyduaoc3xgnnZQ6 
More

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Anastasiia

 


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


Четвер, липня 11, 2019

GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Середа, листопада 04, 2020

Lectures IC 2020

Інноваційний  Центр  КАУ
Освітня програма ІЦ КАУ
«Комерціалізація інновацій»

Цикл лекцій
Підприємництво і менеджмент в секторі бізнесу «Комерціалізація інновацій»

Лектор: Ковальов Дмитро Валерійович
(експерт з інвестиційного та фінансового менеджменту)

Третя лекція планується в четвер, 17 грудня, о 15:00.

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240