Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

epravoМіж юридичною компанією ePravo і Київським Академічним Університетом був підписаний меморандум про співпрацю щодо реалізації проєкту Academ.City. Academ.City - потенційний проект, який має можливість об'єднати науку і бізнес.

Метою проєкту є створення величезного хабу, де будуть розроблятися інноваційно-технічні продукти, як приклад високоякісних державно-приватних відносин. Також до основних завдань цього проєкту слід віднести активне залучення у процес створення та поширення інновацій найбільш динамічної частини суспільства - студентів, аспірантів та молодих вчених, які намагаються досягти найвищих рубежів в освіті, кар'єрі та бізнесі. Academ.City планують створити на базі Академмістечка (м.Київ). Чому саме ця територія? Бо тут розташовано декілька інститутів з висококваліфікованими спеціалістами. Керівники проєкту впевнені, що така ініціатива дозволить вивести економіку України на новий рівень. Адже будуть залучатися  вітчизняні і закордонні інвестори.

Звісно, такий масштабний проєкт потребує якісної юридичної підтримки від створення до реалізації. І така підтримка буде надаватися командою ePravo, завдяки підписаному меморандуму про співпрацю між ePravo і КАУ. Дякуємо за довіру!

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Медіалабораторія


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

Academ.city logos 1