Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Грантовий офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія відкритих інновацій
  • Image
    Медіалабораторія КАУ

GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). Учасники цього проекту хочуть досягнути двох речей. З одного боку, вдосконалити управлінські структури своїх центрів трансферу технологій та інновацій в частині розвитку регіонального та міжнародного науково-економічного співробітництва з метою поліпшення їх інтернаціоналізації. З іншого боку, партнери мають на меті розширити свої стратегічні партнерські відносини та покращення їх упізнаваності у сфері трансферу технологій та привабливості їхніх сервісів для користувачів.

В рамках цього проекту 10-12 жовтня 2019 р. в Києві відбулася "German-Ukrainian Technology Transfer Partnership Conference"

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Медіалабораторія


Проект "Академ.Сіті"

Academ.city logos 1


Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Prof. Dr. Oleksandra Antoniouk 
Теl.: +38 050 566 2519
E-mail: academ.city [at] kau.edu.ua

Academ.city logos 1