Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

“В Інноваційному центрі КАУ відбулася лекція американського експерта з інвестицій”

19 квітня 2019 року Центром інновацій КАУ спільно з Радою молодих вчених НАН України, а також Радою молодих вчених НАУ було проведено лекцію та дискусію на тему "Technology Commercialization & Government Sponsorship in the U.S."

Спікер, Алан Лі, очолює команду аналітиків, які оцінюють стартапи ранніх етапів від університетів штату Нью-Йорк, включаючи Університет Рочестера, Університети Корнелла та Університет Сіракузи. Інвестиційний портфель, яким він керує, охоплює різні дисципліни, включаючи медичні прилади, біотехнологічні, передові виробничі та фінансові технології.

Алан народився в Китаї і отримав ступінь бакалавра в Університеті штату Нью-Йорк, у Бінгемтоні, і магістра ділового адміністрування в Університеті Рочестера.

Під час Лекції було розглянуто і обговорено такі питання:
- за якими критеріями інвестори оцінюють розробки вчених?
- як працює система залучення коштів від держави й бізнесу для фінансування стартапів в США?
- як науковцю/інженеру почати мислити як підприємець?
- як ефективно комунікувати з бізнесом і доносити свої ідеї зрозумілою для інвесторів мовою?

Пан Алан зазначив, що університети мають приділити значну увагу розвитку інновацій та підтримці інноваційних проєктів. Створення власних стартап-інкубаторів, акселераційних програм та, навіть, екосистем - це один з основних кроків для розвитку і науки, і підприємництва в цілому. Університети США відкриті до співпраці в рамках інноваційних екосистем.

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Медіалабораторія


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

Academ.city logos 1