Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

ERA logoВ останнє десятиліття розбудова Європейського дослідницького простору (European Research Area) засновується на концепції Відкрита наука, Відкриті інновації, Відкритість до світу. Базовою стратегією Відкритих інновацій є парадигма Відкриті інновації 2.0 (Open Innovation 2.0), яка була введена Дублінською декларацією 2013 року в якості нової інноваційної моделі, що проголошує відхід від кластерної моделі до відкритої інноваційної екосистеми.

Парадигма Відкриті інновації 2.0 заснована на інноваційній моделі чотирьох спіралей (Quadruple Helix), де уряд, бізнес, наука та громадяни працюють разом, щоб передбачити майбутнє і проводити структурні зміни далеко за рамки того, що може зробити окремо одна організація чи людина. Ця модель включає в себе орієнтовані на користувача інноваційні моделі, щоб повною мірою скористатися ідеями «перехресного запилення», що ведуть до проведення експериментів та прототипування в реальній економіці.

Відкриті інновації 2.0 базуються на принципах інтегрованого співробітництва, спільного створення загальної вартості, культивування інноваційних екосистем, розробки та використання експоненційних технологій і надзвичайно швидкого прийняття інновацій. Відкриті інновації 2.0 розвиваються завдяки глобальним тенденціям таким, як цифровізація, масова співучасть та співробітництво в галузі інновацій. Інформаційні технології відіграють особливу роль для забезпечення єднання і можливостей соціальної мережі серед новаторів і громад, які вони обслуговують.

Впровадження елементів парадигми Відкриті інновації 2.0 в Україні є дуже важливим завданням для інтеграції України в Європейський інноваційний простір. З огляду на це, співробітники Інноваційного центру приймають участь в міжнародному проєкті Європа 2.0 - дослідження спільних інноваційних проєктів в промисловості, що проводиться спільними зусиллями університетів Бразилії та деяких європейських країн: Австрії, Данії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Швеції, Швейцарії та України. В Італії цей проект виконується Університетом Карло Каттанео (LIUC) та відомим Пізанським університетом. У рамках проєкту проводиться опитування з метою дослідження відкритих інноваційних підходів у промисловості Європи. Для цілей дослідження відкриті інновації визначаються як будь-яке співробітництво та обмін знаннями між компаніями та будь-якими зовнішніми партнерами (наприклад, університетами, клієнтами і постачальниками, конкурентами, тощо) в рамках інноваційних проєктів.

Цільова аудиторія для анкетування -- генеральні директори або директори по НДЕКР (науково-дослідним та експериментально-конструкторським роботам) підприємств та науково-дослідних інститутів. У якості подяки за участь в опитуванні ми надамо усім учасникам звіт з остаточними висновками з проведеного дослідження.

Очікувані результати дослідження: Результати дослідження дадуть вченим можливість краще розуміти інноваційний клімат в Європі і Україні, як її частини. Зокрема, можна буде більш обґрунтовано говорити про основні причини згоди або відмови від ведення спільних інноваційних проєктів (наприклад, в зв'язці підприємство-університет, підприємство-клієнт і т.д.) і краще розуміти механізми управління спільними інноваційними проєктами, а також те, наскільки це впливає на ефективність виконання проєктів в конкретних ринкових умовах.

Бажаючим заповнити анкети варто звернутися до контактної особи: Анастасія Луценко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр - це підрозділ КАУ, завданням якого є сприяння інноваційній діяльності та трансферу технологій. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням


Новини у сфері інновацій


Проект "Академ.Сіті"

AcadCity


Четвер, липня 11, 2019

GUTT UPЗавдяки підтримці Німецького товариства академічних обмінів (DAAD) в рамках програми DIES Julius-Maximilians-Universität Würzburg разом з українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка буруть участь в проекті German-Ukrainian Transfer Tecnology University Partnership (GUTT.UP). 

 

Address:  36 Academician Vernadsky Boulevard, Kyiv, 03142, Ukraine
Web-page: http://kau.org.ua/centers/innovation
Contact person: Olena Borovska 
Теl.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240