VSE LOG 2

  18-22 червня 2018 року в Інституті математики НАНУ (Кафедра математики Київського академічного університету),  вул. Терещенківська 3, (ст. м. “Театральна”) будуть проходити Освітні заходи в рамках програми для вчителів математики зі прияння підвищенню академічної доброчесності. 

В рамках програми також заплановані майстер-класи провідних вчителів та викладачів математики та фізики зі STEM-методики інтеграції вивчення наукова та заохочення дослідницької роботи школярів, науково-популярні лекції для вчителів з сучасних та цікавих тем, які можуть бути використані для залучення школярів до занять математикою.

Тривалість заходів: 40 навчальних годин.

Учасники заходу отримають сертифікат курсів з підвищення кваліфікації.

 

Кількість учасників заходу обмежена, тому перевага буде надаватися тим учасникам, які першими зареєструються за допомогою реєстраційної форми: https://goo.gl/forms/ASiEjRBvJaFzte9R2

logo dn vesna

The Department of Mathematics KAU participates in the  Days of Science - 2018 .

The event program provides a series of interesting lectures, presentations, quests and puzzles.

Address: Institute of Mathematics of the National Academy of Sciences of Ukraine (3, Tereshchenkivska St., near Teatralna St.)

 

svyato nauky 2018Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів КАУ запрошує всіх дітей їх батьків, бабусь та дідусів на свято науки в Інституті металофізики. Крім звичних вже експериментів з надпровідною левітацією та азотом вас чекає велика кількість різноманітних фізичних експериментів та майстер класів від співробітників Інституту, що гарантовано зацікавлять дітей від 3 років. Для трохи старшої аудиторії заплановано популярні лекції. Подія на ФБ.    

 

Київський академічний університет проводить вступну олімпіаду з фізики для бакалаврів 4-го року навчання. Олімпіада буде проходити в два тури – заочний (онлайн) та очний. Результати Олімпіади буде враховано при вступі до магістратури КАУ.

Задачі Олімпіади з фізики  розміщені  за посиланням https://kau.org.ua/images/olimpiada/Problems_Phys_Olymp_2018.pdf.

IMG 9169

19 лютого 2018 у UNIT.City відбулось нагородження переможців Олімпіади KAU-uData School з фізики, математики та інформатики. Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам та організаторам!

Дивіться альбом на FB і ще більше світлин