BrainAW2019

Brain Awareness Week / Всесвітній Тиждень Мозку

Всесвітній Тиждень Мозку – це всесвітня акція, спрямована на поширення загальнодоступних знань про досягнення та відкриття в галузі вивчення мозку. Щорічно в березні ця акція об’єднує університети, клініки, групи пацієнтів, державні структури, школи, суспільні організації та професіоналів всього світу з метою приділення уваги наукам, які досліджують мозок. Вже чверть віку вона відбувається в різних країнах світу під егідою Товариства Дана “Всесвітня ініціатива по дослідженню мозку”.

11-17 березня 2019 р. в межах Всесвітнього Тижня Мозку в Україні планується провести різноманітні заходи для широкого кола слухачів, які не є фахівцями в галузі нейрофізіології, а саме школярів, студентів різних університетів та всіх бажаючих, з метою отримати сучасні знання про будову та функції головного мозку. Протягом тижня всім бажаючим буде надана можливість прослухати лекції провідних вчених, взяти участь в кінолекторіях, та практичних демонстраціях.

Старшокласники матимуть можливість узяти участь у Всеукраїнському нейроконкурсі («Ukrainian Brain Bee») (Український нейроконкурс :: Ukrainian Brain Bee), переможець якого представлятиме нашу країну на міжнародному змаганні «International Brain Bee» в м. Теґу (Республіка Корея).

Тиждень мозку в Україні – 2019 організують Українське товариство нейронаук, ініціатива «Дні науки» та портал «Моя наука» (my.science.ua) за підтримки Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України, Київського академічного університету НАН України та МОН України та Київського відділення Товариства нейронаук (Society for Neuroscience)

Всі заходи є безкоштовними, а вхід – вільним.

Контакти організаторів: (044) 256-24-80, (044) 256-24-26.  

Детальний анонс заходів Тижня мозку в Україні – 2019:

https://www.facebook.com/dni.nauky/

http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=4709

http://brainbee.in.ua/

Facebook-сторінка:

https://www.facebook.com/events/528841710970785/