GUTT UP header 1

В рамках співпраці GERMAN UKRAINIAN TECHNOLOGY TRANSFER UNIVERSITY PARTNERSHIP між Julius-Maximilians-Universität Würzburg та українськими партнерами Київським академічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка , завдяки партнерству DAAD DIES з 10 по 12 жовтня 2019 року відбудеться німецько-українській конференція “German-Ukrainian Technology Transfer Partnership Conference”

Детальніше про конференцію за посиланням https://sites.google.com/view/guttup/home

imp excurs 31 жовтня, в рамках співпраці КАУ та НТСА (Наукового товариства студентів та аспірантів) КНУ відбулася екскурсія студентів ФФ та ФРЕКС до Інституту металофізики, одного з базових інститутів КАУ. Встигли відвідати відділ кристалізації (одержання аморфних, нано- та мікрокристалічних стрічок), лабораторію електронної мікроскопії (растровий електронний мікроскоп), відділ фізики міцності і руйнування сталей (центр дослідження механічних властивостей), відділ електронної структури та електронних властивостей (альтернативні джерела енегргії) та відділ фізики наноструктур (центр сканувальної зондової мікроскопії та резонансної спектроскопії)... десь чверть від того що варто було б подивитись. Отже дякуємо співробітникам Металофізики за гостинність а студентам за інтерес до наукових досліджень і чекаємо на продовження.

SchrCat Vasiliev3-4 жовтня Київський академічний університет в рамках формування Центру квантових матеріалів та квантових технологій  проводить на базі  кафедри теоретичної та математичної фізики   КАУ при Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України

цикл лекцій професора Андрія Клімова (Університет Гвадалахари, Мексика)

«Представлення  дискретного фазового простору та  його застосування».

Лекції будуть проходити в ІТФ ім. М.М.Боголюбова НАН України,  з  15-00 – 19-00, ауд 221. Запрошуються студенти  3-5  курсів та всі бажаючи.  Зареєструватися на курс лекцій можна тут.

vypusk110 вересня 2019 відбулася довгоочікувана подія - видача перших дипломів КАУ, яку ми поєднали з посвятою магістрів-першокурсників.

Вітаємо наших першних випускників КАУ та бажаємо їм подальших успіхів! А новим студентам бажаємо щоб їх життя в КАУ було не менш цікавим та корисним для їх майбутньої наукової кар'єри!

Фоторепортаж тут: https://photos.app.goo.gl/3B4NDzFRibGic5EbA

nanaweb13.09ю2019, 10:30 в ауд. 212 (зала вченої ради) Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця (вул. Богомольця, 4, Kyiv, Ukraine, 01024) відбудеться семінар

Ресурси Web of Science Group для пошуку і аналізу наукових даних

Доповідачка к.б.н. Iryna Tykhonkova
інформаційно-аналітичні ресурcи та навчання Clarivate Analyt 

СНК Мудра6-го вересня на території Фізичного факультету КНУ пройшла зустріч НТСА фізфаку, ФРЕКС та ІВТ та співробітників КАУ в межах першого семінару студентського клубу «Мудрамакітра», присвяченого високотемпературній надпровідності. Олександр Кордюк виступив з популярною лекцією про історію дослідження надпровідників, сучасний стан справ, та про особистий досвід роботи на європейських синхротронах.

Детальніше на телеграф-каналі https://t.me/ssspknu/32, а доповідь вже можна подивитися на YouTube https://youtu.be/q-1TKtWS4TQ