seminar for teachers

6 грудня 2019 р. о 17-00, ауд. 219 в Інституті математики  НАН України, відбудеться семінар для вчителів "Радість контрольної роботи"
Доповідач:  О.В. Триліс (заслужений вчитель України)
На семінарі будуть розглянуті різноманітні форми контролю успішності учнів. Зокрема, як побачити зростання творчих та дослідницьких якостей учнів, як зменшити стрес та негативні емоції під час контрольної, як зробити контрольну роботу цікавою пригодою, а не нудним та болісним процесом викриття недоліків.

Для участні у семінарі необхідно зареєструватись за посиланням. Реєстрація

Winter school physics

Кафедра теоретичної та математичної фізики КАУ спільно з Інститутом теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України  проводять  з 23 по 28 грудняна базі Інституту традиційну Зимову  школа з теоретичної фізики. На школі будуть прочитані цикли лекцій  з сучасної квантової фізики твердого тіла.

Для участі у Зимовій школі необхідно зареєструватись за посиланням. Реєстрація
Детальніше про школу.

mc2

Київський академічний університет планує створення системи онлайн-курсів спрямованих на підвищення рівня викладання природничих наук в регіонах України. Цільова аудиторія курсів це молоді викладачі, що вже мають певний досвід роботи але прагнуть до професійного зростання. В якості пілотного проекту буде створено курс присвячений викладанню фізики. Якщо ви досвідчений викладач фізики і маєте бажання долучитись до створення онлайн-курсу  – запрошуємо до співпраці! Детальніше тут.

KAU@IMP 7101 листопада (п'ятниця) відбувся перший в цьому навчальному році Міждисциплінарний день студентів КАУ, яким було також відкрито новий освітньо-науковий простір (приміщення КАУ в Інституті металофізики для лекцій, семінарів та міні-конференцій).

Як це було на GooglePhotos чи Facebook  

KAU MAU big31 жовтня 2019, 13:00 - у рамках заходів Малого академічного університету для вчителів

Олександр Триліс, заслужений вчитель України, провів семінар-тренінг "Експериментальні задачі на уроках фізики"

Місце проведення: Інститут металофізики ім В.Г. Курдюмова НАН України, Зал засідань Вченої ради.

Реєстрація за посиланням

imp excurs 31 жовтня, в рамках співпраці КАУ та НТСА (Наукового товариства студентів та аспірантів) КНУ відбулася екскурсія студентів ФФ та ФРЕКС до Інституту металофізики, одного з базових інститутів КАУ. Встигли відвідати відділ кристалізації (одержання аморфних, нано- та мікрокристалічних стрічок), лабораторію електронної мікроскопії (растровий електронний мікроскоп), відділ фізики міцності і руйнування сталей (центр дослідження механічних властивостей), відділ електронної структури та електронних властивостей (альтернативні джерела енегргії) та відділ фізики наноструктур (центр сканувальної зондової мікроскопії та резонансної спектроскопії)... десь чверть від того що варто було б подивитись. Отже дякуємо співробітникам Металофізики за гостинність а студентам за інтерес до наукових досліджень і чекаємо на продовження.