MONproReg

В цьому році вступники до магістратури вперше подаватимуть заяви на вступ онлайн, через електронні кабінети вступника.

З 10:00 1 серпня запрацював ресурс ez.osvitavsim.org.ua, де можна зареєструвати електронний кабінет. Для цього необхідно мати на руках диплом бакалавра та екзаменаційний листок єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Безпосередньо в кабінеті вступника ви маєте можливість вказати свій контактний номер телефону, підвантажити особисте фото та скан-копію додатка до диплома бакалавра. Відеоінструкція: https://youtu.be/TDjjgVTsVwQ

Якщо ви маєте труднощі з процедурою реєстрації або питання стосовно роботи в електронному кабінеті, звертайтеся до приймальної комісії КАУ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 424-30-25).

KryshtalКолектив КАУ щиро вітає академіка Олега Олександровича Кришталя з нагоди 75-річного ювілею! 

Олег Олександрович Кришталь є всесвітньо відомим вченим у галузі біофізики і ми пишаємось тим, що він очолює кафедру молекулярної фізіології та біофізики КАУ при Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, творчої наснаги, гідних учнів і ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!

espressoTV AGESPRESO.TV зробило короткий але інформативний репортаж про церемонію вручення магістерських дипломів випускникам КАУ, що відбулася 21 липня 2020 р. Дякуємо ESPRESO.TV за професійну роботу!

Про цю ж новину НАН України вже встигла написати на своїй facebook-сторінці.

 

commonВітаємо наших випускників з успішним завершенням чергового життєвого етапу!

Урочиста церемонія вручення магістерських дипломів відбулася 21 липня у новому освітньо-науковому просторі КАУ у змішаному онлайн-офлайн форматі з дотриманням норм соціальної дистанції.

Дорогі випускники, ви досягли рівня дослідників, яким відкрито безмежний шлях до світової науки. Нехай цей шлях із безліччю можливостей буде для вас успішним!

CherepinКолектив КАУ радий привітати з 90-річним ювілеєм професора, члена-кореспондента НАН України Валентина Тихоновича Черепіна, всесвітньо відомого науковця та освітянина, з ім'ям якого асоціюється, зокрема, створення та розвиток Київського відділення МФТІ та Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України, якими він керував майже 40 років. 

https://kau.org.ua/about/hystory