imath120 вересня 2019, День відкритих дверей на Кафедрі математики КАУ, ауд. 305. Початок о 16:00

Місце: Інститут математики НАН України, вул. Терещенківська, 3

Вступне слово директора Інституту математики НАН України, акад. НАН України Анатолія Михайловича Самойленка

Заплановані 15хв. доповіді:

"Непрості задачі теорії простих чисел" - Косяк Олександр Володимирович, д.ф.-м.н., провідний науковий співробітник Відділу нелінійного аналізу ІМ НАНУ (відео)

"Деякі  задачі теорії апроксимації та їх застосування" - Шидліч Андрій Любомирович, д.ф.-м.н., старший науковий співробітник Відділу теорії фукнцій ІМ НАНУ (відео)

"Дробове числення та його фізична мотивація" - Кочубей Анатолій Наумович, чл.-кор. НАН України,  зав. Відділу нелінійного аналізу ІМ НАНУ (відео)

"Функції на поверхнях" - Максименко Сергій Іванович, чл.-кор. НАН України, зав. Лабораторії топології Відділу алгебри і топології ІМ НАНУ (відео)

"Сучасна математична фізика" - Бойко Вячеслав Миколайович, д.ф.-м.н., старший науковий співробітник Відділу математичної фізики ІМ НАНУ (відео)

"Що і навіщо роблять у сучасній теорії випадкових процесів" - Дороговцев Андрій Анатолійович, д.ф.-м.н., зав. Відділу теорії випадкових процесів (відео)

та ін.

Kurs for math teachers

Київський академічний університет спільно з Інститутом математики НАН України та Київським університетом імені Бориса Грінченка проводить безкоштовні курси підвищення кваліфікації  для вчителів математики середніх шкіл для вчителів математики середніх шкіл.

На цих семінарах вчителі зможуть оновити свої знання з математики і також відкрити для себе багато нових і цікавих задач, які можна  запропонувати учням для розв'язання на уроках і на гуртках з математики.

Детальніше про семінари

Logo курси з математикиНа Кафедрі математики при Інституті математики НАН України проводяться Інтенсивні курси з математики для працівників ІТ сфери, студентів та вчителів, а також тих, хто хоче поступити на Кафедру математики на спеціальності 111 - Математика, 113 - Прикладна математика, 122 - Комп'ютерні науки. Початок занять у вечірній час. Більш детальна інформація
 

ЦДДІ кнопка

4 грудня 2019 року, 17: 00, Інститут математики НАН України (кафедра математики КАУ) семінар "Центру дослідження даних та інновацій"
Доповідач: Олександр Сичов (ІПММС НАНУ, снс відділу нейротехнологій)
Тема:Проблеми та підходи до прогнозуваннія попиту CPG товарів
Ауд. 208 
Початок о 17.00