Якщо ви бачите в Науці своє покликання, чи просто думали колись про наукову кар’єру, або ще не думали, але любите вирішувати цікаві фундаментальні чи прикладні задачі, -- тоді вам варто не гаяти часу, а вступати до Київського академічного університету (КАУ). Буклет для вступників в магістратуру: розворот 1, розворот 2.

КАУ -- це дослідницький університет нового типу, орієнтований на залучення студентів до найсучасніших наукових досліджень світового рівня. КАУ -- це державна наукова установа подвійного підпорядкування НАН України та МОН, яку створено розпорядженням Кабінету міністрів України шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України (ФТННЦ; 1997-2018), раніше відомого як Київське відділення МФТІ (1978-1997).

Якщо коротко, КАУ -- це:

  • найсучасніша високоякісна наукова освіта з “перших джерел”;
  • “learning by doing research" -  негайне залучення студентів до науково-дослідної роботи, що забезпечує ранній старт наукової кар’єри;
  • індивідуальний підхід до кожного студента - персональний супровід науковим керівником, якого студент може вільно обрати серед науковців, що активно працюють у провідних українських/міжнародних дослідницьких лабораторіях;
  • природня інтеграція у міжнародний дослідницький простір через спільні міжнародні проекти та систему закордонних стажувань;
  • дуальна освіта в R&D відділах наукоємних та ІТ компаній;
  • можливість поєднати роботу в академічному стартапі з роботою над магістерським проектом.

Магістратура КАУ – це можливість не лише поринути з головою у науку, але й застосувати навички інноваційної діяльності в повсякденному житті та професійній сфері. Завдяки Інноваційному центру (https://kau.org.ua/centers/innovation) – структурному підрозділу КАУ – ви отримаєте нагоду поєднати навчання з практикою у стартапі!

Підготовка магістрів КАУ, фахівців найвищої кваліфікації, здійснюється наразі за трьома спеціальностями (і відповідними освітньо-науковими програмами, що пройшли акредитацію) та шістьма спеціалізаціями на шести кафедрах при провідних інститутах НАН України:


Зацікавились? Тоді обов'язково приходьте дізнатись більше. Найперше, ми допоможемо вам обрати цікавий напрям досліджень та наукового керівника. Чи підходить вам КАУ стає зрозуміло під час фахової співбесіди. Щоб призначити час зустрічі (співбесіди) -- пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., чи телефонуйте за наведеними на сайті kau.org.ua номерами. З тими, хто проживає не в Києві, співбесіду можна провести дистанційно. Всім іногороднім студентам надаються місця у гуртожитку НАН України (див. на Google Maps)

Правила вступу до магістратури КАУ та дати вступної кампанії

Як вступити до КАУ раніше? Див. Бакалаври КАУ та Малий академічний університет.

Більш детально про КАУ на сайті kau.org.ua, на офіційній сторінці у Facebook: @academuniver, або в окремих публікаціях:

senenko siteua tyzhdenua kordyuk2 Visnyk