ЗАОЧНА АКАДЕМІЧНА ШКОЛА

КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ЗАОЧНА АКАДЕМІЧНА ШКОЛА ОГОЛОШУЄ ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ (детальніше) 

Метою навчання в Заочній академічній школі (ЗАШ) Київського академічного університету (КАУ) є допомога українським учням, які цікавляться фізикою та математикою, і хочуть поглибити й систематизувати свої знання з цих предметів. ЗАШ допомагає учням долучитися до проведення самостійних досліджень, зокрема шляхом участі в конкурсах та ініціативах КАУ, а також сприяє їхньому професійному самовизначенню.

ЗАШ має свою історію, починаючи з 1985 року. Школу створено як продовження традицій Української заочної фізико-технічної школи (УЗФТШ), що діяла спочатку на базі Київського відділення МФТІ, потім ‒ Фізико-технічного навчально-наукового центру Національної академії наук України (ФТННЦ).

Навчання проводять на основі нових навчально-методичних підручників, в яких враховано весь багаторічний досвід роботи УЗФТШ. Підручники підготовано українською мовою досвідченими викладачами профільних ліцеїв, університетів та КАУ у відповідності до програм МОН України. ЗАШ запроваджує декілька форм навчання: індивідуальну перевірку завдань в онлайн-режимі, роботу в шкільних гуртках, регулярні онлайн консультації кураторів тощо.

Методичні матеріали до кожної теми, окрім теоретичного описування, містять приклади розв’язків ключових завдань. Рівень засвоєння знань перевірятимуть за допомогою 10-12 контрольних запитань і задач для самостійного розв'язування, що включають як прості завдання, так і задачі підвищеної  складності. 

Отже, на учнів ЗАШ чекають:

📙 розв'язування задач різних рівнів, що дадуть змогу удосконалити та поглибити шкільні знання;
📹 індивідуальні та групові відео-конференції з куратором та однодумцями;
🔬 участь у конкурсах та дослідженнях КАУ;
😉 таємниці математики, які відкриваються обраним;
🔎 розвинення здібностей до науки.

Заочна академічна школа проводить набір серед учнів загальноосвітніх закладів України (шкіл, ліцеїв, гімназій) 8, 9, 10 та 11 класів для навчання з фізики та математики з можливістю обрати один або обидва предмети. Заняття в 2020-2021 навчальному році проводитимуть на online-платформі.

Після закінчення навчального року учнів, що успішно виконали програму ЗАШ, переводять до наступного класу, а випускники (11-й клас) отримують свідоцтво про закінчення школи з підсумковими оцінками з предметів, що їх вони вивчали.

Навчання в Заочній академічній школі протягом 2020/2021 — платне.

Вартість навчання з одного предмету за навчальний рік: 8 клас - 1000 грн.;  9 клас - 1000 грн.; 10 клас - 1150 грн.; 11 клас - 1300 грн. 

Учням, які бажають навчатися протягом 2020-2021 н.р. в Заочній академічній школі, необхідно до 30.09.2020 зареєструватись на сторінці школи http://school.kau.org.ua;

Контактна інформація:

🏫 Заочна академічна школа КАУ, 
       бульвар Вернадського, 36, м. Київ, 03142.
📞 Наші телефони: +38 095 015 80 85 (Вікторія)
💌 e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
💻 сайт
: http://school.kau.org.ua