...цільовий набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка в 2019 році буде проведено на окрему освітню програму «Фізика (спільно з Київським академічним університетом)». Починаючи з третього курсу студенти що навчаються за цією освітньою програмою можуть за вибором спеціалізуватися з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з біофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України та з фізики та інформатики навколишнього середовища в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України. Детальніше та контакти представників кафедр див. нижче...

Київський академічний університет (КАУ) - це дослідницький університет подвійного підпорядкування НАН України та МОН (kau.org.ua), який створено розпорядженням Кабінету міністрів України шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України (ФТННЦ; 1997-2018), раніше відомого як Київське відділення МФТІ (1978-1997).

Основними структурними одиницями КАУ є кафедри при базових інститутах НАН України (освітньо-наукові підрозділи) та центри досліджень, що формуються для роботи за найсучаснішими науковими напрямами інтегрованими до Європейського дослідницького простору (див., наприклад, UKRATOP).

Основними принципами освітньої діяльності КАУ є навчання через дослідження та індивідуальний підхід. КАУ реалізує в Україні систему дуальної освіти для Національної академії наук України та провадить освітню діяльність в основному через магістратуру, аспірантуру та докторантуру.

Набір до магістратури КАУ здійснюється переважно з випускників ‘’спеціальних академічних груп‘’, що проходили посилену бакалаврську підготовку у межах цільових наборів у провідних світових університетах на замовлення НАН України. До 2016 року підготовка бакалаврів КАУ (тоді ФТННЦ) здійснювалась МФТІ, а після 2016 року --- Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ.

Бакалаврський рівень підготовки студенти цільового набору КАУ в КНУТШ проходять в спеціальних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

Індивідуальний підхід полягає у закріплені кожного студента КАУ за науковим керівником за вибраним напрямом досліджень, який здійснює супровід навчання та дослідницької роботи студента: допомагає сформувати персональний навчальний план та вибудувати план наукової кар’єри у відповідності до персональних вподобань, здібностей та особливостей розвитку світової науки. Кожному абітурієнту, що зацікавлений в успішній науковій кар’єрі та бажає вступити до КНУТШ у рамках цільового набору КАУ ми радимо якнайшвидше зареєструватись у базі абітурієнтів та студентів КАУ. Наступним кроком ми допоможемо визначитись з напрямом навчання та майбутніх досліджень та обрати факультет та освітню програму.

Наприклад, цільовий набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУТШ в 2019 році буде проведено на окрему освітню програму «Фізика (спільно з Київським академічним університетом)». Починаючи з третього курсу студенти що навчаються за цією освітньою програмою можуть за вибором спеціалізуватися з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з біофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України (Нана Володимирівна Войтенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)) та з фізики та інформатики навколишнього середовища в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України (Іван Васильович Ковалець, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

За додатковою інформацією для вступу на перший курс бакалаврату КАУ з фізичних спеціальностей звертатися до заст. директора КАУ Віталія Миколайовича Шадури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 068-3535040) та з математики до заст. директора Інституту математики НАН України Олександри Вікторівни Антонюк (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 097-9654090) або через загальну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver та www.instagram.com/phystechkau