КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Національної академії наук України та Міністерства освіти та науки України

тел.: +38 044 4241031, 4229564, факс: +38 044 4243025, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бул. Вернадського 36, Київ 03142, Україна

 

Якщо ви любите фізику, техніку або математику, хочете вчитися і мрієте прожити життя цікаво – запрошуємо Вас до Київського академічного університету. Тут Ви зможете навчитися проводити передові наукові дослідження, і в співпрацювати з відомими академічними інститутами та науковими центрами всього світу.

Київський академічний університет НАН та МОН України (КАУ) для Вас це
– відкриті двері у світовий науковий простір та надійний спосіб забезпечити собі довге та цікаве творче життя;
– можливість отримати якісну освіту світового рівня в області фізики та математики та практичний досвід наукової роботи з перших курсів;
– персональна робота з кожним студентом та супровід у його науковій кар'єрі від абітурієнта до професора.

Для нас це
– можливість працювати з найталановитішою молоддю,
– а загалом — надважливий пілотний проект організації нового типу дослідницького університету глибоко інтегрованого у міжнародний дослідницький простір, з метою збереження талановитої молоді для української науки та української науки для талановитої молоді.

КАУ створюється на базі Фізико-технічного навчально-наукового центру (ФТННЦ) НАН України, відомого раніше як Київське відділення МФТІ, яке має великий досвід навчання студентів за всесвітньо відомою “системою фізтеху” і є одним з перших дослідницьких університетів в Україні.

Головною відмінністю від інших університетів є проведення студентами КАУ, починаючи максимум з 4-3 курсу бакалавріату, наукових досліджень під керівництвом відомих вчених на базових кафедрах КАУ при провідних академічних інститутах НАН України..

За своєю структурою та принципами науково-освітньої діяльності КАУ багато взяв з системи дослідницького навчання в провідному американському вузі Каліфорнійський технологічний інститут (Caltech), зокрема це концепції Міжнародної наглядової ради та системи Центрів досліджень КАУ при академічних інститутах. На базі Центрів досліджень студенти КАУ будуть проводити наукові дослідження в рамках виконання бакалаврських та магістерських проектів та буде відпрацьовуватися система Brain Circulation – стажування студентів КАУ в провідних наукових центрах Заходу через участь в спільних міжнародних дослідницьких проектах.

Бакалаврський рівень підготовки студенти КАУ проходитимуть в рамках спеціалізованого «потоку КАУ» чи «спецгруп» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка: студенти фізичного профілю та з прикладних інформаційних технологій — на фізичному та радіофізичному факультетах, студенти математики — на механіко-математичному факультеті. Кількість бакалаврів біля 80 студентів. Студенти КАУ вчитимуться за спеціальними освітніми програмами та, починаючи з 1 курсу, можуть відвідувати факультативні курси на базових кафедрах КАУ, а з 3-го курсу розподілятимуться на базові кафедри і залучатимуться до наукових досліджень, що проводять Центри досліджень КАУ. Після закінчення бакалаврської підготовки вони отримають диплом бакалавра КНУ імені Тараса Шевченка та матимуть можливість вступити до магістратури КАУ. У разі належної підготовки до магістратури КАУ також можуть поступати випускники бакалаврату інших університетів.

КАУ заохочує мобільність студентів через їх стажування в провідних наукових центрах Заходу при виконанні ними бакалаврських та магістерських проектів.

На першому етапі створення до КАУ входять наступні базові кафедри:
• «Кафедра фізичного матеріалознавства» (базується в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України),
«Кафедра фізико-технологічних проблем нанорозмірних систем» (в Інституті металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України),
«Кафедра квантової електроніки, нелінійної оптики, голографії» (в Інституті фізики НАН України),
«Кафедра біофізики і молекулярної фізіології» (в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України),
«Кафедра теоретичної та математичної фізики» (в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України),
«Кафедра математики» (в Інституті математики НАН України).
«Кафедра теоретичною кібернетики та методів оптимального управління» (в Інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України).

Ми відповімо на кожен Ваш запит.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

інші контакти:

Олександр Кордюк (фізика)
+38 094 0104594 (моб. та вайбер), +38 044 4241031, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Віталій Шадура (теоретична фізика, інформатика)
+38 068 3535040 (моб. та вайбер), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нана Войтенко (біофізика)
+38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Олександра Антонюк (математика)
+38 097 9654090, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Долучайтесь до друзів на facebook.com/academuniver