partners

18-22 червня 2018 року в Інституті математики НАНУ (Кафедра математики  Київського академічного університету) будуть проходити освітні заходи в рамках програми для вчителів математики зі сприяння підвищенню академічної доброчесності.

В рамках програми заплановані майстер-класи провідних вчителів і викладачів математики та фізики з предмету інтеграції STEM-методики у навчальний процес та впровадження і заохочення дослідницької роботи серед школярів. Також відбудуться науково-популярні лекції для вчителів із сучасних та цікавих тем, які можуть бути використані для того, щоб залучити школярів до занять математикою.

partnersОсвітні заходи програми з сприяння підвищенню академічної доброчесності для вчителів математики

Місце проведення: Інститут математики НАНУ (вул. Терещенківська 3, ст. м. Театральна), ауд. 208
Час проведення: 18-22 червня 2018 року, з 9:15 до 18:00

Участь у заходах безкоштовна.

 Організатори заходу:

За участі Київського університету імені Бориса Грінченка

Спонсорська підтримка: Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), «Проекту формування академічної доброчесності у школі» (SAISS), який здійснюється «Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS»

На жаль, реєстрацію вже закрито. Але, якщо Ви заповните формуми зможемо повідомити Вас у разі, якщо хтось із зареєстрованих учасників відмовиться, і з'явиться вільне місце. 

Проблема академічної доброчесності з предмету ''математика'' є дуже гострою внаслідок значних труднощів у вивченні математики для багатьох школярів, що стимулює поширення академічно недоброчесних практик саме щодо цього предмету.

Проблеми академічної доброчесності у процесі вивчення математики неможливо подолати лише шляхом ознайомлення із процедурами та правилами доброчесності -- необхідно показати вчителям та школярам шлях до вдосконалення процесу навчання та самостійної дослідницької діяльності школярів в процесі навчання.

Пропонований семінар матиме два основних напрями:

  • Ознайомлення з аспектами академічної доброчесності в новому українському законодавстві про освіту, основами академічного письма та правилами цитування, особливостями визначення плагіату в математиці, міжнародними практиками підтримки академічної доброчесності під час процесу навчання у школі

  • Методична допомога у розвитку математичних здібностей та навичок школярів, організації комфортного навчального процесу, дослідницькій діяльності, пошуку математичної інформації в інтернеті, зацікавленні школярів математикою

Заплановані також майстер-класи провідних вчителів та викладачів (із STEM-методики інтеграції вивчення математики і фізики; наукової та дослідницької роботи школярів), а також науково-популярні лекції для вчителів із сучасних та цікавих тем, які можуть бути використані для залучення школярів до занять математикою.

Додатковий аспект семінару - інтеграція вивчення математики та англійської мови та використання елементів STEM-освіти

Тривалість семінару - 40 навчальних годин.

Учасники заходу отримають сертифікат курсів із підвищення кваліфікації.

Лектори та ведучі майстер-класів -- наукові співробітники Інституту математики НАНУ та інших інститутів НАНУ, а також провідні вчителі математики та фізики шкіл Києва, зокрема Тарас Тимошкевич, Ірина Єгорченко, В’ячеслав Бойко, Олександр Рибак, Олексій Ігнатенко, Катерина Терлецька.