Наукове стажування студентів – це чудова можливість не тільки застосувати отримані знання на практиці, але  і зрозуміти як практика змушує більш відповідально ставитись до своєї освіти, зрозуміти важливість отримання навичок  проведення наукових досліджень для свого професійного росту. Деякі вважають, що отримати такі навички непросто, але якщо докласти зусиль у виконанні наукового проекту  в одній команді з науковцями - то все стає можливим. Саме це доводять наші студенти!

Під час стажування студенти мають можливість:

  • отримати досвід роботи з провідними науковцями  в Україні та за кордоном;
  • підвищити свій рівень володіння іноземною мовою;
  • розширити коло друзів і сформувати корисні знайомства;
  • навчитись комунікації в професійних колах;
  • отримати практичний досвід роботи;
  • здобути впевненість і бажання брати на себе ініціативу.

12345 1 12345 2 12345 3 12345 4 12345 5

Магістранти КАУ (а що це?), вже з першого семестру навчання, починають проводити наукові дослідження під керівництвом провідних вчених базових академічних інститутів. Вступники, після зарахування на кафедри КАУ, обирають своїх наукових керівників, які пропонують їм теми магістерських проєктів (теми проєктів за кафедрами доступні за посиланнями в таблиці). Також, студенти  можуть обирати наукових керівників, які проводять наукові дослідження в R&D відділах наукоємних компаній. З приводу вступних іспитів та вибору тем магістерських проєктів, найкраще задавати питання відповідальним за роботу зі студентами з відповідних освітньо-наукових програм (ОНП) (контакти відповідальних за кафедрами також приведені в таблиці).  

Магістратура КАУ – це можливість не тільки поринути з головою у науку, а й застосувати навички інноваційної діяльності в повсякденному житті і професійній сфері. Завдяки Інноваційному центру КАУ (https://kau.org.ua/centers/innovation) ви отримаєте нагоду поєднати навчання зі практикою у стартапі!

Підготовка магістрів КАУ, фахівців найвищої кваліфікації, здійснюється за освітньо-науковими програмами за трьома традиційними спеціальностями (104, 105, 122, що пройшли акредитацію) та трьома новими спеціальностями (091, 111 та 132, які пройдуть першу акредитацію у 2023-му році) на кафедрах КАУ при провідних інститутах НАН України:

Для подальшої інформації стежте за оновленнями.

Зацікавилися, але пропустили Дні відкритих дверей? То обов'язково приходьте дізнатись більше! Передусім, ми допоможемо вам обрати цікавий напрям "живих" досліджень і кваліфікованого наукового керівника. Чи підходить вам КАУ, стає зрозуміло під час фахової співбесіди. Щоб назначити час зустрічі (співбесіди) — пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи телефонуйте за наведеними на сайті kau.org.ua номерами. Ті, хто проживає не в Києві, можуть пройти співбесіду дистанційно. Для всіх студентів із інших міст надаємо місця в гуртожитку НАН України (див. на Google Maps). 

 

Всі формальні деталі викладено у Правилах прийому до КАУ у 2023 році

Київський академічний університет (про КАУ) у 2023 році оголошує набір у магістратуру за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність Освітня програма Держзамовлення (кількість бюджетних місць) Вартість навчання за контактом на рік, грн Базові наукові установи Сертифікат про акредитацію
091 Біологія та біохімія Молекулярна біологія та біотехнологія (дисципліни) 12 35000 Кафедра молекулярної біології та біотехнології в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України
(магістерські проєкти).
Відповідальний: Оксана Півень, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сертифікат про акредитацію освітньої програми № 5204, дійсний до 1 липня 2028 р.

Молекулярна фізіологія та біофізика (дисципліни) 35000 Кафедра біомедицини та нейронаук при Київському академічному університеті (магістерські проєкти).
Відповідальний: Павло Білан Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Сертифікат про акредитацію освітньої програми № 5205, дійсний до 1 липня 2028 р.

104 Фізика та астрономія Фізика та астрономія (дисципліни)
5 34000 Кафедра теоретичної та математичної фізики
в Інституті теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (магістерські проєкти).
Відповідальний: Микола Іоргов, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011642, дійсний до 1 липня 2024 р.
Кафедра фундаментальних проблем загальної та прикладної фізики в Інституті фізики НАН України
(магістерські проєкти).
Відповідальний: Анатолій Негрійко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
105 Прикладна фізика та наноматеріали Прикладна фізика та наноматеріали (дисципліни)
6 34000 Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів
в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України (магістерські проєкти).
Відповідальний: Євген Лень, 067 2306016, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011643, дійсний до 1 липня 2024 р.
111 Математика Математика (дисципліни) 5 34000 Кафедра математики
в Інституті математики НАН України
(магістерські проєкти)
Відповідальний: Сергій Максименко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат про акредитацію освітньої програми № 4219, дійсний до 1 липня 2028 р.
122 Комп’ютерні науки Математичне і комп’ютерне моделювання для задач машинного навчання (дисципліни 8 35000 Кафедра математики в Інституті математики НАН України /Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН України / Інститут проблем математичних машин і  систем НАН України/ (магістерські проєкти).
Відповідальний: Вячеслав Бойко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2025-му році
132 Матеріалознавство Матеріалознавство (дисципліни) 5 34000 Кафедра прикладної фізики та матеріалознавства при Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (ІЕП), Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевіча НАН України (ІПМ) та Інституті сцинтиляційних матеріалів НАН України (магістерські проєкти)
Відповідальні: Олексій Міленін (ІЕП), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Остап Згалат-Лозинський (ІПМ), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2024-му році

Вимоги до вступників

  • наявність освітнього рівня "бакалавр", підтвердженого документом про освіту,
  • успішне складання ЄВІ та фахового вступного випробування,  
  • підготовлений мотиваційний лист* (поради з написання листа).

* Якщо на момент вступу ви маєте опубліковані наукові статті, доповіді на конференціях чи патенти, або якщо ви є призером студентських олімпіад чи конкурсів наукових проектів, то цю інформацію необхідно включити в мотиваційний лист, що дасть вам перевагу в конкурсі вступників на відповідні ОНП при однаковій кількості балів з іншими абітурієнтами, отриманих за фахове вступне випробування та однаковій пріоритетності заяви.  

Програми вступних випробувань:

Ключові дати (детальніше див. Інформація для вступників в КАУ в 2023 році)

  • 5 – 30 вересня 2023 – Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних ociб. Детальніше.

 

Що ще варто знати про КАУ перед вступом

Основним принципом КАУ є “навчання через дослідження", що передбачає домінанту науково-дослідної роботи та індивідуальний підхід до кожного студента. Ми радимо майбутнім студентам починати з пошуку цікавої теми "живих" досліджень і кваліфікованого наукового керівника. Для цього, запрошуємо завітати до наших кафедр, де вам зможуть підказати який напрям обрати, виходячи з досвіду вашої попередньої роботи. Якщо ви ще не визначились зі спеціальністю, чи щоб краще зрозуміти особливості навчання в КАУ та перспективи своєї наукової кар'єри -- відвідайте чи продивіться записи ДНІВ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, чи вільно звертайтеся до нас за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або телефонуйте: приймальна комісія +380 67 2138860, загальні питання +380 95 0104594 (можна також у телеграм чи вайбер).

cherga

Кому це має бути цікаво?

Тим, хто має хист до наукових досліджень та бажання займатись наукою, але (помилково) вважає, що це бажання важко реалізувати у сучасних умовах

КАУ це:

formula KAU

RE:  Research Education – реально дослідницький університет де викладають виключно знані в світі науковці (з-поміж яких чимало наших випускників), що провадять активні дослідження на міжнародному рівні і де студенти одразу долучаються до цих досліджень.

IC:   International Cooperation – тісні міжнародні зв’язки, що, через спільні проекти, програми стажувань, міжнародні школи та доповіді запрошених науковців, роблять студентів активними учасниками змагань за вирішення найсучасніших наукових проблем і забезпечують їм рівні, у порівнянні з випускниками провідних європейських дослідницьких університетів, можливості побудови наукової кар’єри.

SD: Sustainable Development – університет який активно розвивається, з метою перетворити «відтік мізків» на «циркуляцію мізків», і хоче розвиватися з вашою допомогою. Наразі основними напрямами є: подальший розвиток міжнародних зв’язків, розбудова міждисциплінарних центрів досліджень (Центр науки про дані, Центр квантових технологій…) та відповідних освітніх програм, розвиток дуальної освіти у співпраці з провідними українськими та світовими компаніями, розвиток інноваційних проектів, популяризація науки та робота зі школярами

AC: Alumni Club – це зворотній зв’язок зі студентами та випускниками, що витікає з індивідуального підходу до кожного студента і гарантує, зокрема, довічну підтримку університетом його випускників.


Всіх зацікавлених чекаємо за адресою: Київ, бул. Вернадського 36, адміністративний корпус Інституту металофізики, к. 1401 (14-ий поверх).

Консультації за телефонами: +38 044 4243025 / 4229564 (прийом документів), +38 095 0104594 (Олександр Кордюк), +38 068 3535040 (Віталій Шадура)
та через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver