• Image
  • Image
  • Image

logoI14M KAUйй700x400

Якщо Вам подобається математика, то не потрібно шукати можливості навчання за кордоном. Отримавши повну освіту в Київському Академічному Університеті, Ви отримаєте важливі навички для роботи за бажаною спеціальністю і легко знайдете роботу за фахом. 

Аспірантура і написання дисертації відкривають ще більше можливостей -- після захисту Ви матимете можливість на кілька місяців або років виїжджати до інших країн, або поїхати на стажування на постдок. 

Однак, найкращі можливості для математика-дослідника відкриваються після захисту дисертації, оскільки диплом кандидата наук (зараз доктора філософії) завжди визнавався усіма престижними світовими Університетами на рівні диплому PhD. Західні університети охоче приймають науковців з України як на роботу, так і на довгострокові та короткострокові стажування. Крім того, у Вас буде можливість займатися улюбленою справою та спілкуватися з математиками всіх провідних країн світу. 

Викладачі КАУ зроблять все можливе, щоб Ваші знання в обраній галузі були сучасними і повними. Однак, саме від Вас залежить їх вдале застосування для розв’язування численних проблем, які в тому числі постають в математиці в процесі її розвитку.

Детальніше


adm 300x200

Кафедра математики КАУ проводить набір на 1-й курс магістратури за спеціальністю 122 - Комп'ютерні науки Освітньо-наукова програма "Штучний інтелект та наука про дані"

Орієнтовний перелік дисциплін за вибором

Теми магістерських проектів

Інформацію щодо вступу на кафедру математики у 2019 р. можна знайти за посиланням


sem Math

З лютого 2019 року працює "Науково-освітній студентський семінар" Кафедри математики КАУ при Інституті математики НАН України. Учасники семінару матимуть можливість поглибити свої знання у різних розділах математики, зокрема тих, які не входять до більшості стандартних базових курсів. План роботи семінару узгоджується його учасниками та відповідає їхнім уподобанням. Запрошуються студенти усіх рівнів та профілів навчання, яким цікава математика. Із орієнтовним тематичним планом засідань семінару можна ознайомитися за посиланням.

Керівник семінару: д.ф.-м.н. Олександра Вікторівна Антонюк.
Секретар семінару: Ілля Барабаш
Детальніше про семінар
Реєстрація на семінар

Logo курси з математикиНа Кафедрі математики при Інституті математики НАН України проводяться Інтенсивні курси з математики для працівників ІТ сфери, студентів та вчителів, а також тих, хто хоче поступити на Кафедру математики на спеціальності 111 - Математика, 113 - Прикладна математика, 122 - Комп'ютерні науки. Початок занять у вечірній час. Більш детальна інформація
 

ЦДДІ кнопка

19 червня 2019 року о 17: 00 в Інституті математики НАН України (кафедра математики КАУ) відбудеться черговий робочий семінар "Центру дослідження даних та інновацій"
 
Доповідач: Chris Boldt, Institut für Physik, Universität Rostock, Germany
 
Тема: Geometrical Picture of Continuous-Wave Detection  (Робоча мова семінару – англійська)
Ауд. 208 
Початок о 17.00

adm 300x200Кафедра математики КАУ проводить набір на 1-й курс магістратури за спеціальністю 122 -- Комп'ютерні науки, спеціалізація "Інформатика і математика навколишнього середовища"

Орієнтовний перелік дисциплін за вибором

Теми магістерських робіт на Кафедрі математики

Загальна інформація про вступ в магістратуру КАУ

Інформацію щодо вступу на кафедру математики в 2018 р. можна знайти за посиланням.

З 1-го квітня почав працювати гурток із фізики за підтримки Київського академічного університету, Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента та гуртка «Кванта». Дітям сподобалося, кажуть, що стало зрозуміліше те, що проходять на заняттях у школі Гурток працює для учнів 7-8 класів. 
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше