• Image
  • Image
  • Image

logoI14M KAUйй700x400

Якщо Вам подобається математика, то не потрібно шукати можливості навчання за кордоном. Отримавши повну освіту в Київському Академічному Університеті, Ви набудете важливі навички для роботи за бажаною спеціальністю і легко знайдете роботу за фахом.

Викладачі Кафедри математики КАУ зроблять все можливе, щоб Ваші знання в обраній галузі були сучасними і повними. Однак, саме від Вас залежить їх вдале застосування для розв’язування численних проблем, які в тому числі постають в математиці в процесі її розвитку.

Детальніше


ML 1У 2019 р. Кафедра математики КАУ при Інституті математики НАН України почала підготовку магістрів за спеціальністю 122 - Комп'ютерні науки за Освітньо-науковою програмою "Штучний інтелект та наука про дані"

Крім того, Кафедра математики пропонує додаткові факультативні курсі для студентів бакалаврату (1-4 рік навчання) з математики. Ці додаткові факультативні курси можуть відвідувати студенти усіх університетів м. Києва.

Розклад занять Кафедри математики:

Магістратура-122 (1 рік навчання)

Спецкурси КАУ для бакалавріату Зареєструватися: за посиланням

Загальний перелік дисциплін за вибором на Кафедрі математики

Теми магістерських проектів Кафедри математики


imath120 вересня 2019, День відкритих дверей на Кафедрі математики КАУ, ауд. 305. Початок о 16:00

Місце: Інститут математики НАН України, вул. Терещенківська, 3

Вступне слово директора Інституту математики НАН України, акад. НАН України Анатолія Михайловича Самойленка

Заплановані 15хв. доповіді:

"Непрості задачі теорії простих чисел"Косяк Олександр Володимирович, д.ф.-м.н., провідний науковий співробітник Відділу нелінійного аналізу ІМ НАНУ (відео)

"Деякі  задачі теорії апроксимації та їх застосування" - Шидліч Андрій Любомирович, д.ф.-м.н., старший науковий співробітник Відділу теорії фукнцій ІМ НАНУ (відео)

"Дробове числення та його фізична мотивація" - Кочубей Анатолій Наумович, чл.-кор. НАН України,  зав. Відділу нелінійного аналізу ІМ НАНУ (відео)

"Функції на поверхнях" - Максименко Сергій Іванович, чл.-кор. НАН України, зав. Лабораторії топології Відділу алгебри і топології ІМ НАНУ (відео)

"Сучасна математична фізика" - Бойко Вячеслав Миколайович, д.ф.-м.н., старший науковий співробітник Відділу математичної фізики ІМ НАНУ (відео)

"Що і навіщо роблять у сучасній теорії випадкових процесів"Дороговцев Андрій Анатолійович, д.ф.-м.н., зав. Відділу теорії випадкових процесів (відео)

та ін.

Logo курси з математикиНа Кафедрі математики при Інституті математики НАН України проводяться Інтенсивні курси з математики для працівників ІТ сфери, студентів та вчителів, а також тих, хто хоче поступити на Кафедру математики на спеціальності 111 - Математика, 113 - Прикладна математика, 122 - Комп'ютерні науки. Початок занять у вечірній час. Більш детальна інформація
 

ЦДДІ кнопка

18 вересня 2019 року, 17: 00, Інститут математики НАН України (кафедра математики КАУ) семінар "Центру дослідження даних та інновацій"
 
Доповідач: Різник Олександр Михайлович, доктор технічних наук, завідувач відділу нейротехнологій Інституту проблем математичних машин і
систем НАН України
 
Тема: Концепція відкритих динамічних систем
Ауд. 208 
Початок о 17.00

ЯблокоУ вересні 2019 продовжив роботу Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше