• Image
  • Image
  • Image

logoI14M KAUйй700x400Якщо Вам подобається математика, то не потрібно шукати можливості навчання за кордоном. Отримавши повну освіту в Київському Академічному Університеті, Ви отримаєте важливі навички для роботи за бажаною спеціальністю і легко знайдете роботу за фахом. З розкладом лекцій та іншою актуальною інформацією можна ознайомитися на сайті кафедри математики.

Women in Mathematics: History and Perspectives

womeninmathЗустріч "Жінки в математиці: історія та перспективи" відбудеться в Інституті математики НАН України 20 квітня 2019 року
Щиро запрошуємо школярок, студенток математичних спеціальностей та всіх охочих приєднатися до нас і відсвяткувати День жінок та дівчат у математиці разом!

Головними цілями заходу є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками.

Нам дуже приємно повідомити, що завдяки гранту від Mathematical Sciences Sponsorship Fund ми зможемо оплатити дорогу до Києва і назад для дівчат з інших міст України. Кількість грантів обмежена, тож реєструйтеся якнайшвидше та вкажіть Вашу мотивацію для участі у заході.

Контакти:
Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, напишіть нам на адресу mathgirls.meeting[at]gmail.com

Адреса: 
Інститут математики НАН України 
вул. Терещенківська 3, Київ 01024, Україна 
ст.м. Театральна

Детальніше


13 березня 2019 року о 17:00 в Інституті математики (Кафедра математики КАУ) розпочинає свою роботу семінар "Центру дослідження даних та інновацій".
 
Доповідач: Дмитро Новицький
(Інститут проблем математичних машин і систем НАН України)
Тема: "Огляд нейронних мереж та Deep Learning"
Ауд: 208

sem Math

З лютого 2019 року працює "Науково-освітній студентський семінар" Кафедри математики КАУ при Інституті математики НАН України. Учасники семінару матимуть можливість поглибити свої знання у різних розділах математики, зокрема тих, які не входять до більшості стандартних базових курсів. План роботи семінару узгоджується його учасниками та відповідає їхнім уподобанням. Запрошуються студенти усіх рівнів та профілів навчання, яким цікава математика. Із орієнтовним тематичним планом засідань семінару можна ознайомитися за посиланням.

Керівник семінару: д.ф.-м.н. Олександра Вікторівна Антонюк.
Секретар семінару: Ілля Барабаш
Детальніше про семінар
Реєстрація на семінар


10 жовтня 2018 р. для студентів КАУ починається курс лекцій

"Вступ до машинного навчання"

викладач к.т.н. Андрійчук О.В., с.н.с. Інституту програмних систем Національної академії наук України.

Реєстрація на курс для студентів КАУ


adm 300x20012.07.2018 Кафедра математики КАУ розпочала набір на 1-й курс магістратури за спеціальністю 122 -- Комп'ютерні науки, спеціалізація "Штучний інтелект та наука про дані".

Інформацію щодо вступу на кафедру математики можна знайти за посиланням.

Орієнтовний перелік дисциплін за вибором

Теми магістерських робіт на Кафедрі математики


 

Logo курси з математикиНа Кафедрі математики при Інституті математики НАН України проводяться Інтенсивні курси з математики для працівників ІТ сфери, студентів та вчителів, а також тих, хто хоче поступити на Кафедру математики на спеціальності 111 - Математика, 113 - Прикладна математика, 122 - Комп'ютерні науки. Початок занять у вечірній час. Більш детальна інформація
 

ML 1

Запрошуємо на черговий семінар "Центру дослідження даних та інновацій", який відбудеться 24 квітня 2019 року о 17:30 в Інституті математики НАН України (кафедра математики КАУ)

Доповідач:
Іван Васильович Ковалець
(д.т.н., завідувач відділу інформатики навколишнього середовища ІПММС НАНУ)
 
Тема:
Асиміляція даних вимірів в моделях навколишнього середовища
 
Ауд. 208
Початок о 17.30

Сучасна молодь не тільки цікавиться, а й цілком успішно розвиває українську науку. Нещодавно був дуже насичений тиждень для поціновувачів математики.

  • Європейська математична олімпіада для дівчат вперше відбулась у Києві. Українки мали одні з найліпших результатів. Детальніше 
  • Візит пані Синді Лоренс, директорки нью-йоркського музею математики. Детальніше 

main logoВже відбулося кілька заходів, а ще більше чекає на нас. Зовсім скоро відбудеться зустріч "Жінки в математиці: історія та перспективи".В першій частині заходу учасники послухають розповіді про видатних жінок, а у другій - зустрінуться і зможуть особисто поспілкуватися з сучасними творцями історії.

1-го квітня відбувся гурток із фізики за підтримки фізфаку КНУ, КАУ і гуртка «Кванта». Дітям сподобалося, кажуть, що стало зрозуміліше те, що проходять на заняттях у школі  Гурток відкрився для учнів 7-8 класів. 
Наступне заняття відбудеться у неділю 7-го квітня. 
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше