logoI14M KAUйй700x400Якщо Вам подобається математика, то не потрібно шукати можливості навчання за кордоном. Отримавши повну освіту в Київському Академічному Університеті, Ви набудете важливі навички для роботи за бажаною спеціальністю і легко знайдете роботу за фахом.

Викладачі Кафедри математики КАУ зроблять все можливе, щоб Ваші знання в обраній галузі були сучасними і повними. Однак, саме від Вас залежить їх вдале застосування для розв’язування численних проблем, які в тому числі постають в математиці в процесі її розвитку.


ML 1У 2019 році кафедра математики КАУ при Інституті математики НАН України почала підготовку магістрів за спеціальністю 122 - Комп'ютерні науки за Освітньо-науковою програмою "Штучний інтелект та наука про дані" (також для цієї програми базовими академічними інститутами є Інститут космічних досліджень та Інститут проблем математичних машин і систем)

Крім того, Кафедра математики пропонує додаткові факультативні курсі для студентів бакалаврату (1-4 рік навчання) з математики. Ці додаткові факультативні курси можуть відвідувати студенти усіх університетів м. Києва.

Розклад занять Кафедри математики:

Магістратура-122 (1 рік навчання)

Спецкурси КАУ для бакалавріату Зареєструватися: за посиланням

Загальний перелік дисциплін за вибором на Кафедрі математики

Теми магістерських проектів Кафедри математики


ЦДДІ кнопка

19 лютого 2020 року, 17: 00, Інститут математики НАН України (кафедра математики КАУ) семінар "Центру дослідження даних"
Доповідач: Мамілов Сергій (с.н.с. Інститут прикладних проблем фізики і біофізики НАН України)
Тема: Взаємодія лазерного випромінювання з гемоглобінами артеріальної крові.
Ауд. 208 
Початок о 17.00
 

ЯблокоУ вересні 2019 продовжив роботу Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше