KAU DSS Howto 355x200 19 жовтня 2018 р. на Кафедрі математики КАУ відбудеться MeetUp “How to become a Data Scientist: Essential competencies, skills and what employers are looking for?” в рамках KAU Data Science School

На цій зустрічі ми обговоримо та спробуємо знайти відповіді на питання,
- Що означає бути спеціалістом у галузі Data Science
- Необхідні компетенції для успішного Data Scientist: що треба знати і уміти практично
- Як правильно прочитати об'яву на роботу і як підготуватись до інтерв'ю
- Ресурси для вивчення і практики з Data Science

Також на зустрічі Ви зможете познайомитися та обмінятися досвідом з іншими, кому цікава галузь Data Science, дізнатися про їх досвід та точку зору на особливості роботи і  навчання в цій галузі.

Зустріч відбудеться у форматі вільної дискусії. Передбачена також можливість організації пітч-сесії.

Мова дискусії: українська або англійська.

Запрошений спікер: Юрій Демченко, вчений з української наукової діаспори, науковий співробітник і лектор в Університеті м. Амстердам.


Основні напрямки його наукових інтересів включають Data Science, Big Data Architecture & Infrastructure, Cloud Architecture and Cloud Security, Data Centric Applications.

Юрій є керівником проекту EDISON, завданням якого є координація  роботи з формування професійних та освітніх стандартів нової професії Data Scientist та розвиток необхідних базових та підтримуючих компонент цих стандартів. Головний продукт проекту EDISON - Data Science Framework (EDSF), що визначає основні компетенції, навички, знання і професійні риси спеціалістів з Data Science. Зараз цей проект розвивається як Open Source github project

Юрій -- частий запрошений пленарний доповідач на багатьох міжнародних конференціях, він також проводить регулярні семінари з впровадження технологій Big Data в компаніях, організації команд з Data Science та їх тренінгу.

Місце проведення: ауд 305, Кафедра математики Київського академічного університету, Інститут математики НАН України, Терещенківська, 3

Час, дата: 19:00, 19 жовтня 2018

Запрошуються усі охочі, що цікавляться науками про дані або хочуть стати дата-науковцями, роботодавці, які шукають спеціалістів і спеціалісти, що вже давно працюють у цій галузі.

Участь у заході є безкоштовною, але кількість місць обмежена, тому для участі потрібно зареєструватися. Перевага буде надаватися тим, що зареєструються першими.

MeetUp відбудеться в рамках KAU Data Science School.

KAU Data Science School — це Школа, під час якої усі бажаючі можуть дізнатися про те, що представляють собою Data Science та Machine Learning та ознайомитися із основними методами та особливостями роботи у цих науках. Передбачені курси із дисциплін, у яких широко використовуються методи науки про дані, де у слухачів буде можливість подивитися, як саме методи Data Science використовуються у інших галузях та дізнатися про особливості їх використання.