• Image
  • Image
  • Image

AcademCity logo 240

Одним із основних засобів покращення інноваційного економічного клімату в Україні є максимально швидкий розвиток малого та середнього підприємництва, бізнес модель якого базується на наукомістких технологіях. Це, своєю чергою, передбачає зближення науки та бізнесу та розвиток екосистеми державно-приватного партнерства із залученням академічного середовища, з одного боку, та інноваційного бізнесу – з іншого. Як демонструє міжнародний досвід створення та розвитку інновацій, помітний економічний ефект може бути досягнутий тільки за умов залучення в бізнес процеси наукової спільноти та академічної інфраструктури. Маркетинг вже створених вченими розробок, консультації, менеджмент, створення майданчиків та умов для комунікації та спільної наукової діяльності або виконання досліджень на замовлення, медійні заходи, які сприятимуть комерціалізації розробок, винаходів та результатів наукових проєктів - ось далеко неповний перелік завдань, які стоять перед Академ.Сіті.

Також до основних завдань цього проекту слід віднести активне залучання у процес створення та поширення інновацій найбільш динамічної частини суспільства - студентів, аспірантів та молодих вчених, які намагаються досягти найвищих рівнів в освіті, кар'єрі та бізнесі.

Досвід об'єднання університетської та академічної науки з бізнес середовищем, який вже був отриманий нашими німецькими партнерами з Технопарку Адлерсхоф дає підстави сподіватися на успішний запуск цього проєкту в Україні.


Strat session 1402202014 лютого 2020 року відбулась Колективна аналітична сесія "Майбутнє Академ.Сіті"

Усі учасники поділились своїми мріями та баченням щодо проєкту АкадемСіті. На основі цього було сформовано перші завдання та кроки для реалізації проєкту. 

Деталі зустрічі за посиланням.


Helge 27012020

Німецька делегація з технопарку Адлерсхоф та Берлінського університету імені Гумбольдта відвідала Київський академічний університет

26-28 січня 2020 року Київський академічний університет, в рамках проєкту “Scientific Feasibility Study for the Establishment of a Technology Park (AcademCity) in cooperation with the Kyiv Academic University (KAU) of the National Academy of Sciences of Ukraine (NASU)”, відвідала німецька делегація, частина команди проєкту, у наступному складі: 
- Доктора Хельге Ноймана (Технологічний парк "Адлерсхоф", Берлін);
- Доктора Роберта Китцманна (Університет імені Гумбольдта, Берлін).

 Прес-реліз зустрічі


photo 2019 12 27 12 37 42

26 грудня 2019 р. відбувся візит делегації із  Китайської народної республіки в Інноваційний центр Київського академічного університету. До складу делегації входили президент Українсько-китайської торгової асоціації пан Chen Zhong Feng та голова CHN-UA Tongrong Enterprise Management (Beijing)Co., Ltd пан Chen Hui. Китайські колеги були дуже зацікавлені проєктом Академ.Сіті, який започатковується Інноваційним центром КАУ.


25 10 2019

25 жовтня 2019 р. у Президії НАН України відбулося засідання під головуванням Акад. А.Г. Загороднього, на якому д.ф.-м.н. О.В. Антонюк від імені Інноваційного центру Київського академічного університету представила проєкт "Академ.Сіті", який виконується Київським академічним університетом спільно з Університетом ім. Гумбольдта та Технопарком "Адлерсхоф" (м. Берлін, Німеччина). Презентацію цього проєкту можна побачити за посиланням


124 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок з метою пошуку інвестицій. Від імені Інноваційного центру Київського академічного університету цей майстер-клас проводили співробітники Інноваційного центру КАУ д.ф.-м.н. Олександра Антонюк та к.ф.-м.н. Андріана Плакош. Завдяки проактивній позиції дирекції Інституту захід виявився дуже жвавим та неформальним. З боку Інституту взяли участь в якості експертів Заступник директора з наукової роботи д.ф.-м.н., Фірстов Георгій Сергійович, заступник директора з науково-технічної роботи, к.ф.-м.н. Бевз Віталій Петрович, науковий співробітник, к.ф.-м.н. Філатова Віра Сергіївна. У заході брали участь молоді співробітники Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України, які зацікавлені у вровадженні власних розробок та пошуку шляхів співпраці між наукою та бізнесом.


Хельге вер 2019

Виступ представника Технологічного парку "Адлерсхоф" (Берлін, Німеччина), д-ра Хельге Ноймана партнера Київського академічного університету в проєкті "Академ.Сіті" на Київському інвестиційному форумі 17 вересня 2019 р.


DSC02227 sm

Проєкт Академ.Сіті: (2017) візит колег з технопарку Adlershof в Київ