• Image
  • Image
  • Image

AcademCity logo 240

Одним із основних засобів покращення інноваційного економічного AcadCityклімату в Україні є максимально швидкий розвиток малого та середнього підприємництва, бізнес модель якого базується на наукоміських технологіях. Що в свою чергу передбачає зближення наукти та бізнесу та розвиток екосистеми державно-приватного партнерства із залученням академічного середовища з одного боку, та інноваційного бізнесу - з іншого. Як вказує міжнародний досвід створення та розвитку інновацій, помітний економічний ефект може бути досягнутий тільки за умов залучення в бізнес процеси наукової спільноти та академічної інфраструктури. Маркетинг вже створених вченими разработок, консультації, менеджмент, створення майданчиків та умов для комунікації та спільної наукової діяльності або виконання досліджень на замовленя, медіаційні заходи, які сприятимуть комерціалізації розробок, винаходів та результатів науковиї проектів - ось далеко неповний перелік завдань, які стоять перед Академ.Сіті.

Також до основних завдань цього проекту слід віднести активне залучання у процес створення та поширення інновацій найбільш динамічної частини суспільства - студентів, аспірантів та молодих вчених, які намагаються досягти найвищих рубежів в освіті, кар'єрі та бізнесі. 

Досвід об'єднання университетської и академічної науки з бизнес середовищем, який вже був отриманий нашими німецькими партнерами з технопарку Adlershof дає підстави сподіватися на успішний запуск цього прокту в Україні. 


25 10 201925 жовтня 2019 р. в Президії НАН України відбулося засідання під головуванням Акад. А.Г. Загороднього, на якому д.ф.-м.н. О.В. Антонюк від імені Інноваційного центру Київського академічного університету представила проект "Академ.Сіті", який виконується Київським академічним університетом спільно з Університетом ім. Гумбольдта та Технопарком "Адлерсхоф" (м. Берлін, Німеччина). Презенацію цього проетку можна побачити за посиланням

 


124 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок з метою пошуку інвестицій. Від імені Інноваційного центру Київського академічного університету цей майстер-клас проводили співробітники Інноваційного центру КАУ д.ф.-м.н. Олександра Антонюк та к.ф.-м.н. Андріана Плакош. Дякуючи проактивній позиції дирекції Інституту захід виявився дуже жвавим та неформальнім. З боку Інституту були присутні заступник директора з наукової роботи д.ф.-м.н., Фірстов Георгій Сергійович, заступник директора з науково-технічної роботи, к.ф.-м.н. Бевз Віталій Петрович, науковий співробітник, к.ф.-м.н. Філатова Віра Сергіївна. В заході брали участь молоді співробітники Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України, які зацікавлені в вровадженні власних розробок та пошуку шляхів співпраці між наукою та бізнесом.


Хельге вер 2019

Виступ представника Технологічного парку "Адлерсхоф" (Берлін, Німеччина) д-ра Хельге Ноймана, партнера Київського академічного університету в проекті "Академ.Сіті" на Київському інвестиційному форумі 17 вересня 2019 р.

 

 


DSC02227 sm

Проект Академ.Сіті: (2017) візит колег з технопарку Adlershof в Київ

124 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок.