• Image
  • Image
  • Image

AcademCity logo 240

Одним із основних засобів покращення інноваційного економічного клімату в Україні є максимально швидкий розвиток малого та середнього підприємництва, бізнес модель якого базується на наукоміських технологіях. Що в свою чергу передбачає зближення наукти та бізнесу та розвиток екосистеми державно-приватного партнерства із залученням академічного середовища з одного боку, та інноваційного бізнесу - з іншого. Як вказує міжнародний досвід створення та розвитку інновацій, помітний економічний ефект може бути досягнутий тільки за умов залучення в бізнес процеси наукової спільноти та академічної інфраструктури. Маркетинг вже створених вченими разработок, консультації, менеджмент, створення майданчиків та умов для комунікації та спільної наукової діяльності або виконання досліджень на замовленя, медіаційні заходи, які сприятимуть комерціалізації розробок, винаходів та результатів науковиї проектів - ось далеко неповний перелік завдань, які стоять перед Академ.Сіті.

Також до основних завдань цього проекту слід віднести активне залучання у процес створення та поширення інновацій найбільш динамічної частини суспільства - студентів, аспірантів та молодих вчених, які намагаються досягти найвищих рубежів в освіті, кар'єрі та бізнесі. 

Досвід об'єднання университетської и академічної науки з бизнес середовищем, який вже був отриманий нашими німецькими партнерами з технопарку Adlershof дає підстави сподіватися на успішний запуск цього прокту в Україні.


Helge 27012020

26-28 січня 2020 року Київський академічний університет, в рамках проекту “Scientific Feasibility Study for the Establishment of a Technology Park (AcademCity) in cooperation with the Kyiv Academic University (KAU) of the National Academy of Sciences of Ukraine (NASU)”, відвідала німецька делегація, частина команди проекту, в наступному складі:
- Доктор Хельге Нойман (представника Технологічного парку "Адлерсхоф" (Берлін, Німеччина)
- Доктор Роберт Китцманн (Університет Гумбольду, Берлін, Німеччина)

 


photo 2019 12 27 12 37 42

26 грудня 2019 р. відбувся візит делегації із  Китайської народної республіки у Інноваційний центр Київського академічного університету. До складу делегації входили президент Українсько-китайської торгової асоціації пан Chen Zhong Feng та голова CHN-UA Tongrong Enterprise Management (Beijing)Co., Ltd пан Chen Hui. Китайські колеги були дуже зацікавлені проектом Академ.Сіті, який започатковується Інноваційним центром КАУ.

 

 


25 10 2019

25 жовтня 2019 р. в Президії НАН України відбулося засідання під головуванням Акад. А.Г. Загороднього, на якому д.ф.-м.н. О.В. Антонюк від імені Інноваційного центру Київського академічного університету представила проект "Академ.Сіті", який виконується Київським академічним університетом спільно з Університетом ім. Гумбольдта та Технопарком "Адлерсхоф" (м. Берлін, Німеччина). Презентацію цього проекту можна побачити за посиланням

 


124 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок з метою пошуку інвестицій. Від імені Інноваційного центру Київського академічного університету цей майстер-клас проводили співробітники Інноваційного центру КАУ д.ф.-м.н. Олександра Антонюк та к.ф.-м.н. Андріана Плакош. Дякуючи проактивній позиції дирекції Інституту захід виявився дуже жвавим та неформальнім. З боку Інституту взяли участь в якості експертів заступник директора з наукової роботи д.ф.-м.н., Фірстов Георгій Сергійович, заступник директора з науково-технічної роботи, к.ф.-м.н. Бевз Віталій Петрович, науковий співробітник, к.ф.-м.н. Філатова Віра Сергіївна. В заході брали участь молоді співробітники Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України, які зацікавлені в вровадженні власних розробок та пошуку шляхів співпраці між наукою та бізнесом.


Хельге вер 2019

Виступ представника Технологічного парку "Адлерсхоф" (Берлін, Німеччина), д-ра Хельге Ноймана партнера Київського академічного університету в проекті "Академ.Сіті" на Київському інвестиційному форумі 17 вересня 2019 р.

 

 


DSC02227 sm

Проект Академ.Сіті: (2017) візит колег з технопарку Adlershof в Київ