Innovation center

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ
19 квітня Центром інновацій КАУ спільно з Радою молодих вчених НАН України, а також Радою молодих вчених НАУ було проведено лекцію та дискусію на тему "Technology commercialization & government sponsorship in the U.S."
Спікер, Алан Лі - очолює команду аналітиків, які оцінюють стартапи ранніх етапів від університетів штату Нью-Йорк, включаючи Університет Рочестера, Університети Корнелла та Університет Сіракузи. Інвестиційний портфель, яким він керує, охоплює різні дисципліни, включаючи медичні прилади, біотехнологічні, передові виробничі та фінансові технології.
Алан народився в Китаї і отримав ступінь бакалавра в Університеті штату Нью-Йорк, в Бінгемтоні і магістра ділового адміністрування в Університеті Рочестера.

Під час Лекції було розглянуто і обговореено:
- за якими критеріями оцінюють розробки вчених інвестори? 
- як іпрацює система залучення коштів від держави й бізнесу для фінансування стартапів в США
- як знауковцю/інженеру почати мислити як підприємець?
- як ефективно комунікувати з бізнесом і доносити свої ідеї зрозумілою для інвесторів мовою?
  
 Пан Алан зазначив, що університети мають приділити значну увагу розвитку інновацій та підтримці інноваційних проектів. Створення власних стартап-інкубаторів, акселераційних програм та, навіть, екосистем - це один з основних кроків для розвитку і науки і підприємництва вцілому. Університети США - відкриті до співпраці в рамках інноваційних екосистем.
Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр як підрозділ КАУ є базою для залучення студентів, аспірантів та молодих наукових співробітників до інноваційної діяльності. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням

Центр інновацій також включає Міжнародний офіс КАУЛабораторію трансфера технологій та Лабораторію стартапів.

П'ятниця, червня 14, 2019

networking button18 травня 2019 р. в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ" (ФМІЕ-2019) відбувся перший Мітап (нетворкінг-сесія) КАУ на тему: "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу".

Середа, червня 19, 2019

SFII.logo .RGB .150dpi 1

Фонд підтримки винаходів МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ оголошує прийом заявок на участь у конкурсні на підтримку винаходів

Дедлайни: з 01 червня 2019 року по 31 липня 2019 року та з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року

Адреса: бул. Вернадського 36, Київ 03142, Україна
Web-сторінка: http://kau.org.ua/centers/innovation
Контактна особа: Боровська Олена Геннадіївна
Тел.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua