Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

Міжнародний офіс є складової Інноваційного центру КАУ Його основним завданням є розвиток та координація міжнародної співпраці кафедр та центрів досліджень КАУ. Міжнародний офіс також організує обмін викладачами та науковими співробітниками, стажування бакалаврів, магістрів і аспірантів в провідних європейських центрах та університетах. Завданням Офісу також є допомога в проведенні спільних міжнародних шкіл та конференцій, організація спільної міжнародної інноваційної діяльності. Крім того Міжнародний офіс допомагає викладачам та співробітникам КАУ у пошуку інформації про конкурси та гранти, а також в оформленні міжнародних грантових заявок та адміністрування проектів. Крім того Міжнародний офіс також опікується підтримкою зв'язків з випускниками КАУ (КВ МФТІ) та з українською науковою діаспорою у різних країнах.


UGTTpartner

На підставі Договору про надання гранту «DIES-Партнерство-ВНЗ» між Німецькою службою академічних обмінів (ДААД) та Вюрцбурзьким університетом імені Юліуса Максиміліана  (ЮМУ), двом українським університетам - Київському академічному університету  (КАУ) та Львівському національному університету імені Івана Франка (ІФНУЛ) у 2019 році було надано грант для виконання пректу.

Назва проекту: «Партнерство університетів України та Німеччини з трансферу технологій».
Номер проекту: №57449224  від 25.03.2019 року.
Термін виконання: 2019-2022 роки.

Детальніше


Тренінг з підприємницької освіти за участі естонських експертів, організований МОН та YEP | Міністерство освіти і науки України 

18 березня 2019
Під час заходу учасники дізнаються про досвід Естонії з освіти та розвитку академічного підприємництва, отримають навички з використання різних методів навчання та роботи зі студентами. Викладачі тренінгу:

Ольга Богданова – заступник директора Університету Тарту, керівник Європейських програм університету;
Марет Ахонен – менеджер IdeaLab в Університеті Тарту, займається просуванням стартап-мислення для студентів всіх спеціальностей;
Пірет Арусаар – менеджер програми розвитку підприємництва в Університеті Тарту, здійснює консалтинг малого бізнесу і проводить тренінги для студентства. Під її керівництвом була створена спільна програма Starter у восьми університетах Естонії.


First Innovation Battle in Kiev 

28 лютого 2019, Київ
Панельна дискусія про запровадження інновацій в Корпорації. Своїм досвідом ділилися представники ДТЕК, Київстар, УкрСиббанк, Самсунг, Philip Morris.


Круглий стіл «Розвиток цифрових сервісів української науки та можливості співпраці із цифровими платформами Європейського дослідницького простору»

20 лютого 2019, Київ
Мета Концепції 2021 розвитку українських дослідницьких інфраструктур, заснованих на технології комунікацій   : забезпечення існуючих потреб українських вчених, інженерів, винахідників, підприємців та усіх громадян у доступі до зручних та надійних цифрових послуг збереження, управління, аналізу і повторного використання відкритих наукових даних.


Інформаційні дні та тренінг за Програмою «Горизонт2020»

12-14 лютого 2019, Київ
Проект рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» RI-LINKS2UA, завершуючи термін виконання, здійснив останній з інформаційно-консультаційних заходів, спрямованих на поширення обізнаності щодо окремих питань програми ЄС «Горизонт 2020» та заохочення до участі в її конкурсах дослідників, інноваторів, керівників проектів та МСП. Триденна інформаційно-консультаційна сесія з різних тематичних і крос-тематичних питань поточних та майбутніх конкурсів робочих програм на 2018-2020 роки відбулася у Великому конференц-залі НАН України.


Плашка forum 355x166Співпраця із українською науковою діаспорою

20-22 жовтня 2018, Київ
Форум спрямований на дослідників, що працюють в Україні та за кордоном. Він включав тематичні наукові сесії, панелі та круглі столи для обговорення важливих аспектів реформи науки та вищої освіти, які зараз проводяться в Україні. Також відбулось засідання, присвячене німецько-українському співробітництву з нагоди 25-ї річниці Угоди про науково-технічне співробітництво між Україною та Німеччиною.

Детальніше


MO_1 MO_2 MO_3 MO_4 MO_5 MO_6 MO_7 MO_8

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр як підрозділ КАУ є базою для залучення студентів, аспірантів та молодих наукових співробітників до інноваційної діяльності. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням

Центр інновацій також включає Міжнародний офіс КАУЛабораторію трансфера технологій та Лабораторію стартапів.


epravoСпівпраця з компанією e-pravo щодо реалізації проекту Academ.City


П'ятниця, червня 14, 2019

networking button18 травня 2019 р. в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ" (ФМІЕ-2019) відбувся перший Мітап (нетворкінг-сесія) КАУ на тему: "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу".

Середа, червня 19, 2019

SFII.logo .RGB .150dpi 1

Фонд підтримки винаходів МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ оголошує прийом заявок на участь у конкурсні на підтримку винаходів

Дедлайни: з 01 червня 2019 року по 31 липня 2019 року та з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року

Адреса: бул. Вернадського 36, Київ 03142, Україна
Web-сторінка: http://kau.org.ua/centers/innovation
Контактна особа: Боровська Олена Геннадіївна
Тел.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240