Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

ERA logoВ останнє десятиліття розбудова Європейського дослідницького простору (European Research Area) засновується на концепції Відкрита наука, Відкриті інновації, Відкритість до світу. Базовою стратегією Відкритих інновацій є парадигма Відкриті інновації 2.0 (Open Innovation 2,0) яка була введена Дублінською декларацією 2013 року в якості нової інноваційної моделі, що проголошує відхід від кластерної моделі до відкритої інноваційної екосистеми.

Парадигма Відкриті інновації 2.0 заснована на інноваційній моделі чотирьох спіралей (Quadruple Helix), де уряд, бізнес, наука та громадяни працюють разом, щоб передбачити майбутнє і проводити структурні зміни далеко за рамки того, що може зробити окремо одна організація чи людина. Ця модель включає в себе орієнтовані на користувача інноваційні моделі, щоб повною мірою скористатися ідеями «перехресного запилення», що ведуть до проведення експериментів та прототипування в реальній економіці.

Відкриті інновації 2.0 базуються на принципах інтегрованого співробітництва, спільного створення загальної вартості, культивування інноваційних екосистем, розробки та використання експоненційних технологій і надзвичайно швидкого прийняття інновацій. Відкриті інновації 2.0 розвиваються завдяки глобальним тенденціям, таким як цифровізація, масової співучасті та співробітництва в галузі інновацій. Інформаційні технології відіграють особливу роль для забезпечення єднання і можливостей соціальної мережі серед новаторів і громад, які вони обслуговують.

Заснування елементів парадигми Відкриті інновації 2.0 в Україні є дуже важливим завданням для інтеграції України в Європейський інноваційний простір. З огляду на це співробітники Інноваційного центру приймають участь в міжнародному проекті Європа 2.0 Дослідження спільних інноваційних проектів в промисловості, що проводиться спільними зусиллями університетів Бразилії та деяких європейських країн: Австрії, Данії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Швеції, Швейцарії та України. В Італії цей проект виконується Університетом Карло Каттанео (LIUC) та відомим Пізанським університетом. В рамках проекту проводиться опитування з метою дослідження відкритих інноваційних підходів у промисловості Європи. Для цілей дослідження відкриті інновації визначаються як будь-яке співробітництво та обмін знаннями між компаніями та будь-якими зовнішніми партнерами (наприклад, університетами, клієнтами и постачальниками, конкурентами і т.ін.) в рамках інноваційних проектів.

Цільова аудиторія для анкетування -- генеральні директори або директори по НДЕКР (науково-дослідним та експериментально-конструкторським роботам) підприємств та науково-дослідних інститутів. У якості вдячності за участь в опитуванні ми надамо усім учасникам звіт з остаточними висновками з проведеного дослідження.

Очікувані результати дослідження: Результати дослідження дадуть вченим можливість краще розуміти інноваційний клімат в Європі і Україні, як в її частини. Зокрема, можна буде більш обґрунтовано говорити про основні причини згоди або відмови від ведення спільних інноваційних проектів (наприклад, в зв'язці підприємство-університет, підприємство-клієнт і т.д.) і краще розуміти механізми управління спільними інноваційними проектами, а також те, наскільки це впливає на ефективність виконання проектів в конкретних ринкових умовах.

Бажаючим заповнити анкети звертатися до контактної особи: Анастасія Луценко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Середа, вересня 27, 2017

Innovation center 355x200Інноваційний центр як підрозділ КАУ є базою для залучення студентів, аспірантів та молодих наукових співробітників до інноваційної діяльності. На базі цього Центру студенти та аспіранти отримують досвід доведення прикладних досліджень до інноваційного рівня. Більш детальну інформацію про попередню діяльність Інноваційного центру можна переглянути за посиланням

Центр інновацій також включає Міжнародний офіс КАУЛабораторію трансфера технологій та Лабораторію стартапів.


epravoСпівпраця з компанією e-pravo щодо реалізації проекту Academ.City


П'ятниця, червня 14, 2019

networking button18 травня 2019 р. в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ" (ФМІЕ-2019) відбувся перший Мітап (нетворкінг-сесія) КАУ на тему: "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу".

Середа, червня 19, 2019

SFII.logo .RGB .150dpi 1

Фонд підтримки винаходів МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ оголошує прийом заявок на участь у конкурсні на підтримку винаходів

Дедлайни: з 01 червня 2019 року по 31 липня 2019 року та з 01 серпня 2019 року по 30 вересня 2019 року

Адреса: бул. Вернадського 36, Київ 03142, Україна
Web-сторінка: http://kau.org.ua/centers/innovation
Контактна особа: Боровська Олена Геннадіївна
Тел.: +38 067 401 03 61
E-mail: borovska@kau.org.ua

 

AcademCity logo 240